"Ceket Kombinleri Bayan" Olarak Etiketlenenler

Tesettür Deri Ceket Kombinleri ve 2016 Fiyatları

Moda kategorisine 12 Ocak, 2016 tarihinde eklendi

Artık tesettür giyimde deri ceket kombin yapma zamanı geldi. Bayanlar artık deri ceketlerini kombinler ile şıklaştırarak bu havada giyebilirler.

deri ceket kombin ve fiyatları

Kaşe şişme kabanlar şuan için fazla geldiğinde deri ceketlerimize sarılma zamanı. Şimdi hangi ceketler nerde daha ucuz bir bakalım. Nasıl kombinler yapacaksınız bir bakalım… Ayrıca deri yelekler ile kombin yapmayı düşünürseniz buraya tıklayıp tesettür deri ceket kombinlerini konumuza göz atabilirsiniz.

Tesettürde Kısa Deri Ceket Kombinleri

Kısa deri ceket tercihe göre değişir. Sizde eğer kısa deri ceket tercih edersiniz altına kombinlediğiniz etek ya da salaş bol pantolon modelleri olmalıdır. Kısa olduğundan dolayı vücudunuzu tam olarak ortaya çıkardığını düşünerek kombin yapmalısınız. Resimler deki kısa ceket modellerini kayra markasından satın alabilirsiniz. Şuan indirimde alacağınız bu ceketleri sadece 69,90 TL ye satın alabilirsiniz. İki modelde bele oturtmalıdır. İkinci boy olarak biraz daha uzun olduğu için daha rahat kullanabilirsiniz. Tesettür giyim deri ceketleri her renk ile kombin yapabilirsiniz. Eğer deri ceketiniz siyah ise her renk uyacaktır. Renkli deri ceketler için aynı konudan bahsedemeyiz tabi. Çanta seçimlerini sırt çantalarından yapabilirsiniz. Çok şık duracağına eminiz.

tesettür deri ceketler

Kısa Deri Ceket İçine Ne Diyilir?

tesettür deri ceket kombini

Kısa deri ceket içine ne giyilir genelde hep bizim kombin yaparken sorunumuzdur. Kısa deri ceketleri elbiselerin üstüne giyebilirsiniz ya da dar paça pantolon üzerine tunik giyerek hem de üstüne deri ceketinizi kombinleyebilirsiniz.

Uzun Deri Ceket Modelleri ve Fiyatları

Tesettür giyimde belki de en rahat kullanabileceğimiz model uzun deri ceket modelleridir. Uzun deri ceketleri tarzlarına göre farklı kombinler ile kullanabiliriz.

uzun deri ceket kombinleri

Düz uzun deri modelleri bu tarz klasik deri ceket modellerden tercih edebilirsiniz. Bu ceketlerin altına her türlü kıyafetlerini kombin edebilir ister şal ister eşarp modellerini kullanarak kombin yapabilirsiniz. Bu modellerde sırt çantası kullanamazsınız. Daha klasik çantaları tercih edebilirsiniz. Bu model deri ceketleri 250 TL’ye Azra Özer’in tasarımlarında bulabilirsiniz.

tesettur giyim deri ceket kombin

Uzun deri ceketlerden biraz daha kabana yakın modeller arasındaki ceketleri Sefa Merve’den alabilirsiniz. Bu ceketleri pantolon bluzlarınız ile kombin yapabilirsiniz. Hem de sizi sıcak tutan modelleri akşam saatlerinden rahatlıkla giyebilirsiniz.

2016 tesettür deri ceket kombinleri ve fiyatlarını anlattık. Sizde bu güzel havalarda bir deri mont sahibi olabilir ya da bu deri montunuzu kıyafetlerinizde kombinleyerek kullanabilirsiniz. Şık kalın…

Devamını Oku

Tesettür Ceketli Elbise Modelleri

Moda kategorisine 19 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

İnsanların adeta yaşam tarzını belirleyen hayat ve dünya görüşünün yanı sıra, kıyafetlerle bütünleşip içindeki düşünceleri de dışarı kurmasına yardımcı olan tercihler, yepyeni kıyafetlerin sektörel gelişimdeki yerini almasını sağlamıştır. Kapalı elbise modelleri ve tesettür çeşitleri gün geçtikçe vitrinlerde daha çok boy gösterirken, oldukça önemli bir kesimin bu tür kıyafetlere itibar etmesi de bu sektörel gelişimin önünü açan önemli bir özellik olarak dikkat çekmiştir. Elbette her türlü ortam ve çeşitliliğe müsamaha gösteren bir kıyafet zenginliği bayanların en çok istediği gelişimi ön plana taşırken, tesettür ceketli elbise modelleri ve bu modellerin olağanüstü farklılıkları da zengin bir gardırop oluşturma konusunda bayanlara önemli avantajlar sağlamıştır.

ceketli tesettür elbiseler

Tesettür elbise modası, kap modelleri, etek ve bluz gibi değişik farklı versiyonların da birlik içerisinde uyum sağlaması tesettür konusundaki çeşitliliği artırırken, tesettür ceketli elbise modelleri bu konuda çok daha fazla dikkat çeken ve ön planda olan bir elbise modelinin yeni tarzını oluşturmuştur. Tasarımcıların üzerinde hassasiyetle çalıştıkları, işlemeli ve süslü ceketlerle çok daha güzel anlam kazanan takımların piyasada karşılık bulduğu bir ortamda, elbette ki bu sektöre gelişimin önünü açmanın gereği herkes tarafından görülmüştür. Mağazalarda vitrinlerde hatta internetteki görsel sayfalarında olağanüstü güzel tesettür kıyafetleri görmek, her bayanın elbette ki bu çeşitlilikten ve zenginlikten faydalanmasını da sağlamıştır. Hayat ve dünya görüşünü muhafazakâr yapısıyla bütünleştiren bütün bayanlar için önemli bir tercih oluşturan ceketli tesettür elbiseler, gerçekten de hoş ve modern bir tarzın da oluşmasında yardımcı olmuştur.

tesettür ceketli elbiseler

Özellikle ülkemizin oldukça yüksek müşteri potansiyeline sahip olması, bayanların bu konudaki tercihlerini yani tesettür kıyafetlerine olan ilgisini ön plana taşırken, ülkemizde bu konuda oluşan moda sektörü, her geçen gün yeni şekillenmiş tasarımlarıyla bayanları daha da memnun eden bir yapıya kavuşmuştur. Siz de dilediğiniz gibi tesettür modellerini ve farklı uygulamalarını bulabileceğiniz internet sayfalarından dilediğiniz kıyafetleri seçerek, bu zenginliğe ortak olabilirsiniz.

TESETTÜR CEKETLİ ELBİSELER VE KOMBİNLERİ

Yukarıda yayınladığım 2 resim Kayra markasının ceketli elbiseleridir. Şimdi birkaç markadan daha ceketli tesettür elbise modellerini inceleyelim.

hardal renkli ceketli elbise
Zehrace marka hardal renkli ceketli elbise

pembe ceketli elbise kombin
Tuğba – pembe ceketli elbise kombin

Zehrace - mürdüm ceketli takım
Zehrace – mürdüm ceketli takım

siyah ceketli tesettür elbise
Doque – siyah ceketli tesettür elbise

Devamını Oku