"Cool Giyim Tarzı Bayan" Olarak Etiketlenenler

2016 Genç Tesettür Elbise Model ve Takımları

Moda kategorisine 29 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

2016 yılında genç tesettürlü kardeşlerimizi oldukça renkli ve de şık tesettür elbise takımları bekliyor. Önceden açıkladığımız 2016 tesettür modası konusunda bahsettiğimiz gibi oldukça cool ve belkide abartılı modeller karşımıza çıkabilir. Gençlere tavsiyemiz tesettür ahlakı gereği bu abartılı tesettür elbise modellerinden uzak durmaları.

2016 tesettür elbise

Her yaş grubundan insanların ve en başta da bayanların kıyafet seçme özgürlüğü, bu konudaki sektörel gelişimlerin önünü açarken, elbette oldukça fazla müşteri potansiyeli olan bir branşta yeni üretimlerin ve yeni model tasarımlarının önemini anlamak, sektörün geleceği açısından da büyük önem kazanmıştır.

2016 Tesettür Elbise Modelleri

genç tesettür takım elbiseler

Kıyafet konusunda muhafazakar kesimin her yaş grubundan istekleri özellikle bayanların kıyafet tercihlerini daha da çeşitlendirmesine neden olurken, 2016 tesettür elbise modelleri ve bu takımların her birinin olağanüstü tasarımları da bu çeşitliliğe ve zenginliği çok şey katmıştır.

Genç Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

genç tesettür elbise

Mağaza vitrinleri süsleyen birbirinden güzel gençlere özel tesettür elbise modelleri, her geçen gün daha fazla insanın dikkatini çekip, tüm bayanların alışveriş listesine girerken, özellikle her yaş grubundan bayanın isteğine göre kıyafetlerin tasarımı da bu sektörün nasıl bir gelişme içerisinde olduğunun göstergesi olmuştur. Şal, tunik, etek ve bluz çeşitlerinin yanı sıra, kap modelleri ile oldukça geniş bir tesettür yelpazesini oluşturan yeni kıyafet sektöründe, son dönemlerde inanılmaz bir gelişme yaşanmış ve özellikle ülkemizde apayrı bir modanın oluşması bu sayede mümkün olmuştur. Her ne kadar Avrupa modasında daha açık modeller ve değişik cesaretli yaklaşımlar ön planda tutulurken, daha çok muhafazakar bir kesme sahip olan ülkemizde, 2016 tesettür elbise modelleri ve fiyatları özellikle gençlerin isteklerini karşılamak yönünde, çok önemli çalışmalara imza atmıştır. Fiyat konusunda 2015 yılında normal bir tesettür elbise fiyatının ortalama 100 TL olduğu bir sektörde 2016 yılında bu fiyatın birazdaha artacak olmasını öngörüyoruz. Bu kadar tesettür giyim markası arasından zeki bir yatırımcı herkese inat bir indirim söz konusu yapsa hiçte fena olmaz hani :)

2016 Tesettür Elbise Takımları

2016 tesettür elbise takımları

Her yıl yeni tesettür elbise modellerini sürekli olarak değiştirerek, daha zengin tasarımlara imza atan konfeksiyon konusunda yeni çalışmalar da dikkat çekmiş, insanların ve en başta bayanların beğenerek giydiği kıyafet tarzları bu şekilde oluşumunu ortaya koymuştur. Özellikle fiziki yapılarının daha müsait olması genç bayanların alıcı konumunda iyi bir müşteri potansiyeli oluşturmasına neden olurken, 2016 tesettür elbise takımları konusunda sürekli yeni çalışmalar yürütülmesi ve olağanüstü takımların dizayn edilmesi, tasarımcıların bu konudaki başarısıyla birlikte, konfeksiyon sektörünün özellikle ülkemizdeki uzantılarının gelişimi hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmuştur.

Devamını Oku

Tesettürde Kısa Paça Modası

Moda kategorisine 5 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

Başlıkta kısa paça denildiğine aldanmayan hanımlar. Öyle tesettür giyim tarzına uymayan stiller değil bunlar. Dediğimiz gibi tesettüre uygun kısa paçalar. Artık tesettür pantolon paçaları yerlerde sürünmekten vazgeçti ve dar bir pantolon itici olduğundan bol kesimler kullanılmaya başlandı. Kısa ve bol olan bu tesettür pantolon modellerini kışın en sıcak yüzleriyle karşımıza çıkacak. Ama zor olan bu pantolon modellerini hangi parçalarla kullanmalıyız?

Sizlere kısa paça modasına uyarlayabileceğiniz 5 öneride bulundum. Bakalım nelermiş bunlar…

kisa paça modası

1. Bol paça bir pantolon altına en gösterişli parlak ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Maskülen tesettür bir tarz yalamakta isterseniz keçe kabanlarınızla kullanmak sizi daha şık yapacaktır.

2. Küçükken barbileri hatırlarsınız giydikleri son derece muaazzam sert bozulmayan bir yapıda duran kısa paça pantolonları ekose desenleri olan ayakkabı modelleri ile hatta botlar ile tercih edebilirsiniz.

kadın kısa paça tesettür pantolon
3. Beyaz bir ispanyol gelen kısa paça pantolonunuzun altına  ne zamandır merkezimizden çıkmayan beyaz sneaker ile içine uygun renkte uzun çoraplar ile gençler için cool giyim tarzı yaratmanın ipuçunu verebilirim.

4. Renk hangi rengi çağırır. Hemde 60lardan bir hava varsa oralarda lateks tarzı birleştirdiğinizde bu iki renkten hangisinin birbirinin önüne geçeceğini tahmin edemezsiniz. Elinizi cesur alıştırın.

bayan kısa paça modası
5. Son olarakda kısa paça pantolonlarınız sivri burun botlarla giyerseniz yanına da minimalist tarzı yansıtacak net kesim çanta modelleri tercih edin .

2015 2016 kış modasının tüm podyumlarında görülen bu kısa paça modasını tesettür giyimde kullanmak hiç bu kadar kolay olmadı diyecekseniz artık.

 

 

Devamını Oku