"Cool Tesettür" Olarak Etiketlenenler

2016 Genç Tesettür Elbise Model ve Takımları

Moda kategorisine 29 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

2016 yılında genç tesettürlü kardeşlerimizi oldukça renkli ve de şık tesettür elbise takımları bekliyor. Önceden açıkladığımız 2016 tesettür modası konusunda bahsettiğimiz gibi oldukça cool ve belkide abartılı modeller karşımıza çıkabilir. Gençlere tavsiyemiz tesettür ahlakı gereği bu abartılı tesettür elbise modellerinden uzak durmaları.

2016 tesettür elbise

Her yaş grubundan insanların ve en başta da bayanların kıyafet seçme özgürlüğü, bu konudaki sektörel gelişimlerin önünü açarken, elbette oldukça fazla müşteri potansiyeli olan bir branşta yeni üretimlerin ve yeni model tasarımlarının önemini anlamak, sektörün geleceği açısından da büyük önem kazanmıştır.

2016 Tesettür Elbise Modelleri

genç tesettür takım elbiseler

Kıyafet konusunda muhafazakar kesimin her yaş grubundan istekleri özellikle bayanların kıyafet tercihlerini daha da çeşitlendirmesine neden olurken, 2016 tesettür elbise modelleri ve bu takımların her birinin olağanüstü tasarımları da bu çeşitliliğe ve zenginliği çok şey katmıştır.

Genç Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

genç tesettür elbise

Mağaza vitrinleri süsleyen birbirinden güzel gençlere özel tesettür elbise modelleri, her geçen gün daha fazla insanın dikkatini çekip, tüm bayanların alışveriş listesine girerken, özellikle her yaş grubundan bayanın isteğine göre kıyafetlerin tasarımı da bu sektörün nasıl bir gelişme içerisinde olduğunun göstergesi olmuştur. Şal, tunik, etek ve bluz çeşitlerinin yanı sıra, kap modelleri ile oldukça geniş bir tesettür yelpazesini oluşturan yeni kıyafet sektöründe, son dönemlerde inanılmaz bir gelişme yaşanmış ve özellikle ülkemizde apayrı bir modanın oluşması bu sayede mümkün olmuştur. Her ne kadar Avrupa modasında daha açık modeller ve değişik cesaretli yaklaşımlar ön planda tutulurken, daha çok muhafazakar bir kesme sahip olan ülkemizde, 2016 tesettür elbise modelleri ve fiyatları özellikle gençlerin isteklerini karşılamak yönünde, çok önemli çalışmalara imza atmıştır. Fiyat konusunda 2015 yılında normal bir tesettür elbise fiyatının ortalama 100 TL olduğu bir sektörde 2016 yılında bu fiyatın birazdaha artacak olmasını öngörüyoruz. Bu kadar tesettür giyim markası arasından zeki bir yatırımcı herkese inat bir indirim söz konusu yapsa hiçte fena olmaz hani :)

2016 Tesettür Elbise Takımları

2016 tesettür elbise takımları

Her yıl yeni tesettür elbise modellerini sürekli olarak değiştirerek, daha zengin tasarımlara imza atan konfeksiyon konusunda yeni çalışmalar da dikkat çekmiş, insanların ve en başta bayanların beğenerek giydiği kıyafet tarzları bu şekilde oluşumunu ortaya koymuştur. Özellikle fiziki yapılarının daha müsait olması genç bayanların alıcı konumunda iyi bir müşteri potansiyeli oluşturmasına neden olurken, 2016 tesettür elbise takımları konusunda sürekli yeni çalışmalar yürütülmesi ve olağanüstü takımların dizayn edilmesi, tasarımcıların bu konudaki başarısıyla birlikte, konfeksiyon sektörünün özellikle ülkemizdeki uzantılarının gelişimi hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmuştur.

Devamını Oku

90’lar Giyim Tarzı ve Modası

Moda kategorisine 14 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

Bugün biraz nostalji yapayım dedim ve sizlere 90lar giyim modası ve 90lar giyim tarzı hakkında bilgiler vermek istedim. 90’lar dönemlerin arasında en eğlendiğimiz, en renkli aslında boş vermişlik zamanımızdı. Geçen yazımda da bahsettiğim sneaker ayakkabılar gözümüzü her kapattığımızda önümüzde. Jeans pantolon etek egemenliği. Ve altın rengi bağımlılığıdır. 2015- 2016 sonbahar kış modası tesettür tarzıyla 90’lara dönüyor. 90’ların o kült parçaları podyumlarda sıkça boy gösteriyor.

90lar giyim tarzı

90’lar Giyim Tarzı ve  90’lar Giyim Modası 

Renkler dünyası; Renkler kışın bunaltıcı iç karartıcı havasından kurtuluyor. Kapitoneli modeller narçiçeği tonları hep karşımızda. 90’larda renkleri en canlı halleriyle karıştırmak en baş kuraldır. Renkler ne kadar fazla karışırsa o kadar cesur ve cool olursun. Narçiçeği giydiyseniz yetinmeyin içine sax rengini de ekleyin. 90’lar modası abartı zamanıydı. Kürk paltolar pelüş montlar sizde bu abartıdan en beğendiğiniz renkleri birleştirip 90’ları yaşayabilirsiniz.

90lar kadın giyim modası

90’ların modasını ve cool havasını dönemimize taşıyıp yaşamak için zaman kaybetmeden dolabımız da tek parça da olsa 90’lar modasından bir kıyafete yer vermeliyiz. 90’ların bize gösterdiği birçok yüzü var. Mesela 90’larda tulum baş kıyafetlerden biridir. Tulum modellerinin pantolon etekli olanları tesettür giyim için en geçerli parçadır. Son zamanlarda da her mağaza her internetten online satış sitelerin de karşımıza çıkıyor.

Herkesin bir tulum modeli olması gerekiyor dolabında. Artık eğer sizin  de içinizde doksanlardan bir parça varsa  90’lardan gelen moda rüzgarına kapılıp bu retro tarzını günümüze yansıtmak için fazla beklemeyin.

Devamını Oku