"Pantolon kombinleri bayan" Olarak Etiketlenenler

Tesettürde Kısa Paça Modası

Moda kategorisine 5 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

Başlıkta kısa paça denildiğine aldanmayan hanımlar. Öyle tesettür giyim tarzına uymayan stiller değil bunlar. Dediğimiz gibi tesettüre uygun kısa paçalar. Artık tesettür pantolon paçaları yerlerde sürünmekten vazgeçti ve dar bir pantolon itici olduğundan bol kesimler kullanılmaya başlandı. Kısa ve bol olan bu tesettür pantolon modellerini kışın en sıcak yüzleriyle karşımıza çıkacak. Ama zor olan bu pantolon modellerini hangi parçalarla kullanmalıyız?

Sizlere kısa paça modasına uyarlayabileceğiniz 5 öneride bulundum. Bakalım nelermiş bunlar…

kisa paça modası

1. Bol paça bir pantolon altına en gösterişli parlak ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Maskülen tesettür bir tarz yalamakta isterseniz keçe kabanlarınızla kullanmak sizi daha şık yapacaktır.

2. Küçükken barbileri hatırlarsınız giydikleri son derece muaazzam sert bozulmayan bir yapıda duran kısa paça pantolonları ekose desenleri olan ayakkabı modelleri ile hatta botlar ile tercih edebilirsiniz.

kadın kısa paça tesettür pantolon
3. Beyaz bir ispanyol gelen kısa paça pantolonunuzun altına  ne zamandır merkezimizden çıkmayan beyaz sneaker ile içine uygun renkte uzun çoraplar ile gençler için cool giyim tarzı yaratmanın ipuçunu verebilirim.

4. Renk hangi rengi çağırır. Hemde 60lardan bir hava varsa oralarda lateks tarzı birleştirdiğinizde bu iki renkten hangisinin birbirinin önüne geçeceğini tahmin edemezsiniz. Elinizi cesur alıştırın.

bayan kısa paça modası
5. Son olarakda kısa paça pantolonlarınız sivri burun botlarla giyerseniz yanına da minimalist tarzı yansıtacak net kesim çanta modelleri tercih edin .

2015 2016 kış modasının tüm podyumlarında görülen bu kısa paça modasını tesettür giyimde kullanmak hiç bu kadar kolay olmadı diyecekseniz artık.

 

 

Devamını Oku

Tesettür pantolon kombinleri

Moda kategorisine 20 Ağustos, 2015 tarihinde eklendi

Tesettür giyim kombinlerimizde pantolonları kullanmak çok zor hepimiz için. Aslında zor olan tesettüre uygun pantolon modellerini bulabilmektir. Biliyoruz biz giyinirken amacımızdan sapmamalıyız. Öyle dapdar pantolonlar ile ne kadar şık bir görüntü sağlasak da bu dar pantolon modelleri tesettüre uygun olmayan modellerdir. Bu yüzden bugün size tesettür pantolon kombinlerinin nasıl yapılması hakkında bilgi vereceğim.

tesettür pantolon kombinleri

İlk modelimiz bol paça yazlık tesettür pantolon modelleridir. Bu modelleri genelde üzerine kısa bluz ya da gömlek ile giyinebilirsiniz. Yüksek bel olan modelleri zayıf hatlara sahip iseniz tercih edin. Boyunuzu daha da uzun gösterip kombinlerinizin daha şık olmasını sağlar. Bol paça tesettür pantolon modellerinde paça boyunun ayarlanması sorun yaratabilir. Eğer bu pantolon modellerini topuklu ayakkabı ile kullanmayı planlıyorsanız paçalarınız yukarıda kalmaması için paça boyu topuk boyuna göre ayarlanmadır. Biraz zahmetli olacak bu tesettür bol paça pantolon modelleri hanımlar…

Şu anda tüm vitrinleri süsleyen senenin moda rengi sahra beji en güzel gösteren modeller tabi ki havuç pantolonlardır. Tesettür giyimde bu havuç pantolon modellerini spor kombinleriniz de rahatça kullanabilirsiniz.Tabi havuç pantolon modellerinin yanında son dönemin cool tesettür pantolon kombinlerinden olan pantolon etek modellerini de unutmamak lazım. Genelde en çok tercih edilen pantolon etek modelleridir. Etek görünümünde pantolonlar. Hem de en rahat pantolon modellerindendir. Tesettür içinde en uygun pantolon modelleridir.

Son olarak dar paça pantolonlardan vazgeçemeyen kesimler için öneride bulunmak isterim. Eğer dar paça tesettür pantolon modellerini kullanmak isterseniz hatlarınızı pek fazla belli etmeyen pantolon modellerini tesettür tunik modelleri ile kombinleyebilirsiniz.

Çünkü tesettür pantolon kombinlerini yaparken  fazla dar paça modeller olmaması gerekmektedir. Siz de tercihlerinizi bu modellerden yaparsanız hem şık olup hem de yolunuzdan sapmamış olursunuz.

Devamını Oku