"Sefamerve" Olarak Etiketlenenler

Tesettür Jile Elbiseler İle Şıklığınızı Tamamlayın

Moda kategorisine 1 Kasım, 2016 tarihinde eklendi

Elbise giymeyi seven tesettürlü bayanlar için tesettür jile elbise modelleri, tesettür jile fiyatları ve jile elbise içine ne giyilir gibi aklınızdaki düşünceleri ve soruları cevaplayacağız. Kombinlerimize ve modellere geçmeden önce jile nedir, ne değildir öğrenelim.

Jile nedir?  Jile kelime anlamı olarak kolu ve yakası olmayan yelek türüdür. Jile elbise kalıbı, diğer modellerden daha farklı bir kalıba sahiptir. Tesettür tasarımcıları jile mantığından uzaklaşmadan harika tesettür jile elbiseleri üretmeyi başarmışlar. Hatırlarsanız eskiden okullarda üniforma olarak da çok kullanılan modellerden biriydi. Şimdi ise karşınıza uzun jile elbise olarak tesettürde kullanmamız için tasarlanmış haliyle çıkmıştır. Fazla sözü uzatmadan tesettür jile elbise modellerini ve fiyatlarını inceleyelim.

Uzun jile elbise modelleri ile rahatlığın farkına varın

jile tesettür elbiseler

Elbiselerin verdiği rahatlığı hepimiz biliriz. Vücudumuzda salaş bir kalıp oluşturduklarından dolayı rahat hareket etmemizi sağlar. Jile elbiselerin ayrı bir özelliği de genelde askılıklı yada kalın askılı olduklarından dolayı diğer elbiselerdeki kol oyuntularındaki darlık hareket zorluğu gibi sorunların olmamasıdır. Hem de tesettürde şık bir görüntü oluşturan modellerdir.

Resimdeki modeller gibi renkli kumaşlardan yapılmış jile elbiseleri tercih edebilirsiniz. Bisiklet yaka tasarlanmış bu modeller karşımıza daha farklı yakalarda daha farklı kesimlerde de çıkabiliyor.

Jile elbise içine ne giyilir?

 

tesettür jile modelleri

İşte en çok merak edilen sorulardan birisi de jile elbise içine ne giyilir? Jile elbiseler açık renk genellikle tercih edilen gömlekleridir. Renkli jile elbiseler ya da tek renk olan jile elbiseler de genelde içlerine beyaz gömlek kombinleri yapabilirsiniz. Jile şeklinize göre gömleklerinizi bebe yaka ya da sivri yaka olarak tercih edebilirsiniz. Resimlerdeki gibi daha farklı kesim bir uzun jile modeli seçerseniz içine bluz modelleri de tercih edebilirsiniz ve bluz modellerinin ön tarafında süs detayları kullanabilir bunu jile elbise çeşidinize göre ayarlayabilirsiniz.

Tesettür jile elbise fiyatlarını merak edenler buraya….

jile tesettür elbise

Tesettür jile elbise fiyatlarını merak ediyorsanız bu konuda içinizi rahat tutabilirsiniz. Diğer elbise modellerinden maliyet olarak biraz daha düşük fiyatlandırıldıkları için satın alırken de daha ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Genelde fiyatlarını 60 lira ile 100 lira arasında değişen tutarlarda bulabilirsiniz. Sefamerve jile elbise modelleri arasında kısa jile modellerini 30 TL’ye de satın alabilirsiniz.

Son olarak aşağıda size bu sezon en çok tercih edilen jile modellerinden biri olan piliseli jile modeli göstermek istedik.

Lacivert şifon kumaştan yapılmış olan piliseli jile modelininizin altına bahsettiğimiz gibi beyaz gömlek ile kombin yapabilir ve modern bir şıklık elde edebilirsiniz. Fiyatını merak edenler için bu elbise modelini de 110 TL ye Nursima jile modelleri arasında bulabilirsiniz. Ayrıca Tozlu ve Modanisa‘da oldukça sık jile elbiseler gördüğümü söylemeden geçmeyelim.

tesettür giyim jile elbise

Tesettür jile elbise modellerini 2017 tesettür sonbahar kış sezonunda tüm mağazalarda rahatlıkla bulabilir tesettür jile elbise fiyatlarının indiriminden yararlanabilirsiniz. Jile elbiseler ile en şık kombinlerinizi oluşturmanız dileğiyle…

Devamını Oku

Tesettür Giyim Elbise Modelleri ve Fiyatları

Moda kategorisine 18 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

Her insan kendi yaşam tarzını giyim stili ile desteklerken, istediğini seçme ve bunu giyme fırsatı bulma, elbette ki bu konudaki sektörün insanlara sağlamak zorunda olduğu gerekliliği gösterecektir. Daha inançlı ve muhafazakâr bir yapıyla birlikte düşüncelerini kıyafetlerine de yansıtan çok sayıda insanın, özellikleri tesettür giyim elbise modelleri ve fiyatları konusunda da çeşitlilik ve karşılaşması, kesesine uygun bir alışveriş elde etme açısından elbette ki önem taşıyacaktır. Günümüzde bir çok tesettür markasının olduğunu göz önünde bulundurursak istediğimiz tarzda ve fiyat aralığında bir tesettür elbise modeli bulabilmemiz daha kolay.

tesettür elbise fiyatlari

Son derece güzel ve kaliteli tasarımlar birbiriyle yarışırken, tesettür kıyafet modelleri arasında da oldukça yeni kaliteli ve özel modellerin sürekli olarak devreye girmesi ve piyasaya sunulması, bu konuda ihtiyaç duyan insanların farklı şekilde ihtiyaçlarını karşılaması konusunda yardımcı olmuştur. Fiyat ve elbette ki ücretlerinde rakamsal boyutları insanlar için önem taşırken, tesettür elbise modelleri ve fiyatları konusunda farklı rakamların ortaya çıkması, insanların alım gücüne göre alışveriş yapması konusunda yardımcısı olmuştur. Son derece kaliteli ve üst düzey model tasarımlarına yer verildiği bir sektörde, hiç şüphe yok ki her bütçeye her keseye uygun özel tesettür kıyafetlerin tasarlanması da bir zorunluluk olarak görülmüştür. Her ne kadar fiyat farklılıkları kendini gösterse ve ortaya koysa da herkesin bütçesine uygun bir şekilde bir tesettür kıyafet unsurunu bulmak ve giymek önemli bir şans olarak da görülmelidir.

tesettür giyim elbise model ve fiyatları

Bayanlar için oldukça zengin bir seçenek oluşturan tesettür kıyafet çalışmaları ve onların yenilikçi tasarımları, birbirinden güzel modelleri piyasaya kazandırmaya devam etmiştir. 2015 – 2016 tesettür giyim elbise modelleri fiyatları ve rakam konusundaki değişkenlikler de elbette ki daha geniş bir tabana yayılması açısından fiyat yelpazesi ve gösteriş anlamında da ürünlerin değişkenliğini ortaya koymuştur. Mağazalardan ve internet üzerinden de değişik fiyatlı ve farklı tasarımlı tesettür kıyafetleri bulup almak çok kolay olmakla birlikte, gelişen alışveriş sisteminin de bunda katkısı işte küçümsenir derecede olmayıp, oldukça önemli bir yer tutmuştur.

Resimlerde gözüken tesettür elbise modelleri Modanisa ve Sefamerve markalarının web sitelerininin tesettür elbise kategorilerinden çekilmiş resimlerdir. Her iki tesettür markasının da ürün kalitesine göre ucuz veya pahallı olarak tabir edilebilecek ürünleri vardır.

Devamını Oku