"Tesettür bayram kombinleri" Olarak Etiketlenenler

Tesettürlü Bayramlık Elbiseler ve Kıyafetler

Moda kategorisine 22 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

2015 Kurban Bayramı geldi çattı. Bayrama iki gün kalmışken bayramlık alışverişinizi yapmadıysanız elinizi çabuk tutmanız gerekmekte bence. Bayramlarda ziyaretlerde hep gözler gelen kişinin kıyafetlerini süzmektedir. Sizde bu süzülen gözlerin arasında güzel bakışlara maruz kalmak istiyorsanız önerilerimize kulak verin. Tesettür giyim mağazaları artık çeşitler gitgide çoğalmaya başladı. Bizde bu yazımızda sizlere bayramlık elbise ve kombin önerilerinde bulunmak için tüm kıyafetleri araştırdık içlerinden seçtiğimiz en güzel modelleri sizin için sizler için derledik.

Tesettür Tunikler Ve Yelekler

tesettür bayramlık

İlk olarak sizler için seçtiğimiz tesettür tunik modellerine bayramda tercih edebilirsiniz. Tesettür tunik modellerinde hem spor hem de klasik tarz kıyafetler elinizin altında artık. Kombin yapabilir kullanabilirsiniz. Mevsimin getirdiği hava yüzünden kumaşların bayramda biraz daha kalınlaşma ihtimali olabilir. Yukarıdaki resimdeki gibi keçe yeleklerle sokak modası tarzında bir kombin yapabilir ya da diğer model gibi uzunluğu tercih ederek daha bohem bir tarz yakalayabilirsiniz.

Uzun Tesettür Elbise Modelleri

tesettürlü bayram kombini

Bayram için seçtiğiniz elbise modelleri rahatlığınıza göre değişebilir isterseniz daha net düz  oturan kalıpları ya da daha salaş bol kesim kalıpları tercih edebilirsiniz. İlk resimdeki gibi sonbaharın kasvetli havasından kurtulup neon renkler tercih ederek çiçekli ceketler ile kombinleyebilirsiniz. Yada daha uçuş uçuş etekleri olan elbise tercih edebilir renkli elbisenizi siyah çanta kombinleyebilirsiniz

 

En Yeni Tesettür Tulumlar ve Pantolonlar

2015 bayramlık tesettür elbiseler

Bu bayramda farklılık havasını ziyaretçilerinize tulum giyerek gerçekleştirebilirsiniz. Tesettür tulum modelleri hem spor tarza uygun hem de klasik havada olabilirsiniz. Siyah bluzleriniz ile renkli bol pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Sizler için tesettür bayramlık elbiseler seçiminde bulunduk. Geçtiğimiz Ramazan Bayramında da sizler için yazdığımız makalemiz bayramlık tesettür kombin önerileri konusunu okuyabilirsiniz.  Sizde önerilerimizi aklınızda bulundurarak bayramlık alışverişinize çıkmayı unutmayınız.

Hayırlı, bereketli ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

 

Devamını Oku

Bayram İçin Tesettür Kombinleri

Moda kategorisine 11 Temmuz, 2015 tarihinde eklendi

Bayrama kalmış bir hafta hepimiz bayramda ne giysek diye düşünmüyor değiliz. Herkes aklında bayram için tesettür kombinlerini oluşturmaya başladı bile. Hatta bence alışveriş için tek hafta sonunuz olduğunu unutmayın bence. Bu hafta sonu için alışveriş merkezlerini tercih edebilirsiniz. Sıcak havada en iyi alışveriş yapılacak yer avmlerdir. Konu dışına sapmadan tesettür bayram kıyafetlerinden bahsetmek istiyorum. Bu yazımda bayram için tesettür kombinlerini yaş ve vücut tipine göre ayırarak anlatıcam.

BAYRAM İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Tesettür Etek modellerini de bayram kombinlerimiz kullanabiliriz. Resimdeki tesettür kombinleri daha genç yaşa hitap etmektedir. Bu sezonun modası rahatlıktan ödün vermeyen penye tesettür etek modelleri ile üstüne yazın cıvıl cıvıl renklerini yansıtan çiçekli ya da geometrik desenli ceketlerle kombin yapabilirsiniz. Desenli ceketinizin içine cekette bulunan en açık renkte bir ton seçip tesettür bluz tercihinizi de bu şekilde yapmalısınız. Aslında tesettür renkli ceketleri kullanarak tüm kombinizi renkleri içinden seçip bu tonlar etrafında tasarlayabilirsiniz. Son olarak da bu kombinle kesinlikle başörtüsü olarak şal modellerini tercih etmelisiniz.

Bayramlık ayakkabı seçiminde ise topuklu modelleri seçmelisiniz. Bayramda herkes şıklıkta yarışa girer bu yarıştan geri kalmayın giydiğiniz topuklu ayakkabı hem de zarif bir duruş sağlar. Topuklu ayakkabılar daha dik duruş sağlar.

Çanta kombinlerinizi yaparken de yine ayakkabı çanta uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Çok parçalı kıyafetler giyicekseniz bundan kastım etek, bluz, ceket şal birçok parçayı bir arada kombinliyorsanız çanta modellerini seçerken ufak boyutlarda çanta seçmeye özen göstermelisiniz. Ama sade tesettür kıyafet modellerinde büyük boy çantalar kullanabilirsiniz.

bayram için tesettür kombinleri

Tesettür Bayramlık Elbiseler

Bayramda sizde benim gibi tesettür elbise modelleri tercih edenlerden iseniz tesettür bayramlık elbiseleri ve kombinlerini sizin için anlatıyorum. Haki tonları tesettür elbise modellerinin en çok sevilen tercih edilen renklerindendir. Genç tesettürlü bayanlar resimdeki tesettürlü bayramlık elbise modelini bayramlık kıyafetleri için seçebilirler. Salış olmasından dolayı hem tesettüre uygun hem de spor ve klasik havada bir tesettür elbise modelidir. Sizde altına kombin yaparken ayakkabı seçiminizi burnu açık ayakkabı modellerinden yapabilirsiniz. İkinci resimdeki gibi lacivertin parlak tonlarında bir elbiseyle klasik bir şıklık yakalayabilirsiniz. Bayram için tesettür kombinleri hakkında karar verdikten sonra kıyafetlerinizi giyip büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz.

Alternatif Özel Günleriniz İçin

Tesettür giyimi benimsemiş hanım kardeşlerimiz kimi zaman ortama ayak uydurabilme amacıyla canlı kombinler kimi zaman ise daha oturaklı veya kurumsal bir kombin yapmak isteyebilir. Bu ve bunlar gibi birçok tesettür kombinleri için tıklayınız. Sitemizde sizler için hazırladığımız diğer tesettür kombinlerine de göz atıp şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

Devamını Oku