"Tesettür Eşofman Takımları Penye" Olarak Etiketlenenler

Latifa Giyim’in 2016 Tesettür Spor Kıyafetleri

Moda kategorisine 4 Şubat, 2016 tarihinde eklendi

Tesettürde spor giyinmeyi sevenler bu yazımız sizlere özel. 2016 Latifa spor giyim modelleri ile artık hem şık hem de spor giyimin verdiği rahatlığı hissedeceksiniz. Sizin için en güzel spor kombinleri seçerek sizlerin günlük hayatta şıklığınızı yarıştırmaya karar verdik.

Latifa markası ile tanıştığınızda tesettüre uygun spor kıyafetler hatta tesettürlü bayanların çok aradığı Latife eşofman modellerine sizde bayılacaksınız. Latifa giyim ürünlerini ister kendi online alışveriş sitesinden isterseniz diğer site ve mağazalarından satın alabilirsiniz

Eşofmandan Öte Modeller Latifa Giyim Farkıyla

latifa giyim eşofman modelleri

Resimdeki modeller tüm tesettürlü bayanların rahatlık ile tercih edebileceği modellerdir. İlk model uzun spor bir tunik sizinde gördüğünüz gibi jean pantolon ile rahatlıkla kombin yapılabilir. İster sporda ister günlük hayatta hiç çekinmeden kullanabilirisiniz.

İkinci model eşofman bulamamaktan yakınan hanımlara Latifa giyim ile artık bu tür sorunlarınız kalmayacak. Resimdeki gibi tesettüre uygun eşofman modellerini Latifa giyim’de bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Spor Etek ve Elbise Kombinleri

latifa giyim 2016 spor eşofmanlar

Etek giymeyi sevenler sizleri de unutmayan Latife markası etek, sweat ve elbise olarak modelleri de çalışmıştır. İlk resimdeki gibi çan bir etek modelini kapişonlu bir sweat ile kombin yapabilirsiniz. Gördüğünüz gibi giyildiğinde spor giyimden ne kadar şık bir kombin oluştuğunu fark edeceksiniz.

İkinci modelde uzun elbise ile hem rahatlığı hem şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Spor Tunik Modellerini Denemeyi Unutmayın

latifa yeni sezon spor tunik modelleri

Latifa giyim örmede çalışan tasarım grubu ile her bedene uygun modeller çıkarmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen çalışma yapısı ile müşterilerinin de beklentilerini karşılamaktadır. Spor tunik modellerini de şuan için birçok sitede ve kendi satış zincirlerinde çok büyük indirimler uygulayarak satmaktadır.

latifa giyim

Sizde 2016 Latifa spor giyim modellerini ve indirimlerini kaçırmadan takip edebilirsiniz. En şık modelleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Devamını Oku

Tesettür Eşofman Modelleri ve Fiyatları

Moda kategorisine 26 Temmuz, 2015 tarihinde eklendi

Sağlıklı bir yaşam için tek gerekli şey bence spor yapmak. Kilo vermek için de başta gelen şey spor yapmak, diyetten önce bence. Tesettürlü bir şekilde spor yapmak için de tesettüre uygun eşofman takımlarına ihtiyacımız var. Bu yazıda da tesettür eşofman modelleri ve fiyatları hakkında bahsetmeye hepimizin ortak sorununa çözüm bulmaya karar verdim.

Tesettür eşofman takımları satın almakta biraz zorlanıyoruz. Çünkü tesettür eşofman modelleri istediğimiz gibi tesettüre uygun bir şekilde çok yok. Ama bu konuda tesettür eşofman modellerini geliştirmiş markalar yavaş yavaş çoğalmaya başlıyor. Genelde isteklerimiz alt parça pantolon olduğu için üst parçanın tesettür tunik şeklinde dize kadar bir tesettür eşofman modeli olmasıdır.

TESETTÜR YÜRÜYÜŞ EŞOFMANLARI

tesettür eşofman modelleri ve fiyatları

Yürüyüşlerde kullanmamız için tesettür yürüyüş eşofmanları tercih edebiliriz. Resimdeki gibi üstü tesettür tunik şeklinde olan tesettür yürüyüş eşofman modellerini tercih edebilirsiniz.

PENYE TESETTÜR ESOFMAN MODELLERİ

penye tesettür eşofman

Genelde tesettür eşofman modellerinde bu sene penye kumaştan olan tesettür eşofman modelleri tercih edilmektedir. Penye tesettür eşofman modelleri sporda daha rahat hareket etmemiz için en uygun kumaştan yapılmış tesettür eşofman modelleridir. Hem de spor yapmanın amacı ter dökmek olduğundan dolayı terimizi emmesi için penye tesettür eşofman modellerini seçmemiz daha iyi olur. Tesettür eşofmanları modellerinde dikkat ederseniz diğer eşofman modellerine göre daha fazla klasik detaylar kullanılıyor. Tesettür spor giyimde klasik bir yaklaşımda bulunuyor bazı markalar.

Genelde tesettür eşofman modellerinde tercih edilen renkler koyu renklerdir. Penye kumaş olduğunda dolayı bol ve koyu renkler tercih edilir. Ama bu sezon markalar gri tonlara öncelik verip yeni bir tesettür stili oluşturmaya başlamıştır.

TESETTÜR EŞOFMAN NEREDE SATILIR

tesettür eşofman nerede satılır

Tesettür eşofman modellerine genelde tesettür giyimle ilgili olan mağazalarda az rastlanır. Her marka çalışmaz tesettür eşofman modellerini ama belli markalar, Adasea, Mayovera gibi markalarda bulabilirsiniz. Tesettür eşofman fiyatları genelde 99 TL ile başlayıp 200 TL ye kadar tesettür eşofman modellerine rastlayabilirsiniz.

Devamını Oku