"Tesettür spor tulum modelleri" Olarak Etiketlenenler

Tesettür Kot Tulum Modelleri 2016

Moda kategorisine 10 Eylül, 2015 tarihinde eklendi

Tesettür giyim bloggerlarının da en çok bahsettikleri parçalardan olan ve dünyasının vazgeçilmezleri arasında boy gösteren tesettür kot tulum modelleri ile birbirinden özel günlük tesettür kombinleri yapmanın tam zamanı. Tesettür kot tulum modellerini salaş bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Marjinal görünümün ön plana çıkması adına biçilmiş bir kaftan olacak tesettür kot tulum modelleri oldukça rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır. Tesettür kot tulum modelleri ile spor tarza imza atmak isteyenlerdenseniz salaş uzun kollu tişörtleri tercih edebilirsiniz. Modern şıklık yaratmanıza imkan tanıyan tesettür kot tulum modelleri günlük kullanım için idealdir.

tesettur tulum modelleri 2016

Tesettür Kumaş Tulum Modelleri

Vücut hatlarınızın olduğundan daha zayıf görünmesini isteyenlerdenseniz tesettür kumaş tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Trend ve şık görünmek isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren tesettür kumaş tulum modellerini taş işlemeli bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Modern şıklığın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren tesettür kumaş tulum modelleri aracılığı ile hazırlayacağınız kombinleri yüksek topuklu ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz.

İspanyol Paça Tesettür Tulum Modelleri

Spor şıklığın bir numaralı adresi İspanyol paça tesettür tulum modelleri 2015 ilkbahar yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Bu tarz tesettür tulum modellerini salaş takı aksesuarları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

Kemer Detaylı Tesettür Tulum Modelleri

Eğer bel bölgenizin olduğundan daha zayıf görünmesini isteyenlerdenseniz kemer detayı ile taçlandırılmış tesettür tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Bu stilde olan kemer çeşitleri klasik bir tarz oluşturmamız adına bize oldukça yardımcı olacaktır.

Asimetrik Kesime Sahip Tesettür Tulum Modelleri

Marjinal formun ön plana çıkmasına kaynaklık eden asimetrik kesime sahip tesettür tulum modellerini bohem desenli çantalar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Dikkat çekici yapısı ile farklılık yaratan asimetrik kesime sahip tesettür tulum modelleri günlük kullanım için idealdir.

Devamını Oku

Tesettürde Spor Giyimin Olmazsa Olmazları

Moda kategorisine 22 Ağustos, 2015 tarihinde eklendi

Tesettürlü olup  spor tarzını benimsemiş hanım kardeşlerimize özel tesettürde spor giyim için olmazsa olmazları sıraladık. Spor olmak için tulum modelleri ve özellikle tunik modellerinin ne kadar işe yaradığından bahsettik. İşte tesettür giyim tarzını benimsemiş kardeşlerimize spor olmanın tüyoları;

 

1 – Tulum:  Tulumlar hem göz alıcı, hem de istenildiğinde günlük kullanılabilen parçalardır. Unutmayın ki bazı parçalar nereye çekerseniz oraya gider; abiyeye çekerseniz abiyeye, spora çekerseniz spora. Parçayı nasıl kullandığınıza bağlı. Tulumda bu özel parçalardan biridir. Tulumu spor olarak kullanmak istiyorsanız; kot bir tulum tercih edebilirsiniz. Kullandığınız kot tulumu ince bir kemer ve kemer renginde bir şal ile meç ederek göz dolduracaksınız.

tesettürlü spor tulum

 

2 – Kot Tunik: Tuniklerin spor, günlük kullanımında yeri tartışılmazdır. Ancak kot tuniklerin yeri bir başkadır. Kot, beli kumaşlı, düğmeli bir tunik sizin için spor bir kombinin en iyi ana parçası olacaktır. Bu tuniği kot mavisi ile yakışacak bir şal ile bütünleştirebilir; beyaz pantolon ve babetle spor giyim için iyi bir luk oturtabilirsiniz.

kot tunikler

 

3 – Desenli Tunik: Desenli tunikler spor giyimde oldukça öneli bir yere sahiptir. Ama elbette desene de bağlıdır. Daha genç, daha geometrik ve daha dumanlı tunikler spor giyimi yansıtacaktır. Desenli tuniklere şalınız ile farklı bir renk katmamalı, aynı renk üzerinden ya da aynı rengin tonları üzerinden gitmelisiniz.

desenli tunik modelleri

 

4 – Cepli Tunik: Cep kıyafetleri spor yapan en önemli detaylardandır. Cepli tunikler ile sizlerde tesettürde spor şıklığı yakalayabileceksiniz. Cepli tunikler kullanacaklara şalları için kesin kaideler koyamayız çünkü bazı cepli tunikler zıt renkleri kaldırabilirken, bazı cepli tunikler yalnızca aynı ton geçişlerini kaldırabilirler. Buna siz karar vermelisiniz.

cepli tunik modası

 

Tesettürde spor giyim tüyolarını verdik.  Bir sonraki makalemde görüşmek üzere canlarım:)

Devamını Oku