Yoga Nedir ve Nasıl Yapılır?
Besin Deposu Balık Çorbası Tarifi
Yaza Hazırlık İçin Püsküllü Pantolon Paçası
Yeni Trend Catwalk Bot Modelleri

Kapalı bayana alınabilecek hediyeler

Güncel Kadın Blogları Ağustos 23, 2015

Kapalı bayanlar içinde özel günler her daim büyük önem arz etmektedir. Gerek sevgililer günü, gerek evlilik günleri gerekse de doğum günleri en çok ilgi duydukları ve ilgi alanlarına giren özel geceler arasında yer alıyor. Doğal olarak kapalı bir sevgiliniz, eşiniz ya da sevgiliniz var ise mutlu olmasını sağlayacak ve hoşuna gidecek hediyeler alabilirsiniz. Fakat tam olarak tesettürlü bir bayana ne alınacağını bilmiyorsanız o zaman en doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Kapalı bayana alınabilecek 4 Hediye şu şekilde açıklanabilir.

 

1 – Eşarp: Arkadaşınız ya da sevgilinizin hoşuna gidecek renkli ve tarzına uygun eşarplar tercih etmeniz bayanların oldukça fazla hoşuna gidecektir. Bunun temel nedeni ise kapalı bayanların eşarp biriktirme hastalıkları bulunmaktadır. Her ne kadar çok eşarpları olsa da yeni bir eşarbın daha eklenmesi onları oldukça mutlu etmeye yardımcı olacaktır.

hediye eşarp

 

2 – Dini İçerikli Eşyalar: Dinine bağlı olan kapalı bayanlar için dini içerikli ürünler alarak tam olarak hassas noktasından vurabilmeniz de mümkün olacaktır. Seccade, büyüklerin özlü sözlerinden oluşan çerçeveler onların oldukça fazla mutlu olmasını sağlayacaktır.

hediye önerimiz seccade

 

3 – Çanta: Kapalı bayanlar için çanta en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Kıyafetleri ile uyumlu bir çanta bulmakta zorlanan arkadaşınıza sizlerde sürpriz yaparak çanta ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

çacta hediyesi

 

4 – Takı: Kapalı bayanlarda en az açık kadınlar kadar aksesuar meraklısıdır. O yüzden çokta değerli olmasa da tarz bir takı vermeniz mutlu olmasını sağlayacaktır.

tesetür takı

Sizlere kapalı bayana alınabilecek en güzel hediyelerden bahsettik. Onları çok mutlu etmeniz ve mutlu olmanız dilekleriyle…

Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen ve argo yazılan yorumlar kabul edilmez. İyi niyetli yapılmayan yorum sahipleri uzaklaştırılır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Facebook Yorumları;