2015 Tesettür Elbise Kombinasyonları

Categories ModaPosted on

2015 yılının daha yaz sıcaklıklarına henüz ulaşamamış olsak da sezonun trendleri 2015 yazının elbise modelleri şimdiden belli oldu. Sıcaklayan havalarda rahatlığımız için her şey düşünülmüş her şey tasarlanmış. Bununla birlikte gelen tesettür elbise kombinasyonları da bir soru işareti. Bu makalemde sizler için elbise kombini öneri ve örnekleri sunmaya çalışacağım.

2015 TESETTÜR ELBİSE KOMBİNLERİ

Sezonun modası bize güneşin yaydığı ısıdan biraz daha uzak tutmaya yarayacak soft renklerden oluşmaktadır.Elbise modellerinde daha çok yazın ince kumaşlar tercih etmeliyiz. Tesettür elbise modelleri zaten kapalı olduğu için ince ve açık renk kumaşlar kullanarak vücudumuzun hava ile daha iyi temas etmesini sağlamalıyız. Bu sezonun tesettür elbise modelleri nelerdir diye sorarsanız hemen söyleyeyim size. Bu sezon elbiseler daha çok geometrik desenlerden oluşmaktadır. Desenler arası renk geçişleri çok moda hatta.

İnce şifon kumaşlardan rengarenk uzun elbiseler yaz aylarını süslemeye şimdiden hazır. Bu sezon genellikle tesettür elbise modellerinde bebe yaka detayları görünmektedir. Genellikle kontrast olarak kullanılan yaka ve manşetleri bu sezon yaz aylarında çok fazla göreceğiz.

Renkli elbiseler moda olsa da sadelikten vazgeçmem diyenlerdenseniz eğer tek renk elbiseler ile de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.Tek renk mint,fuşya,saks ve pudra renkleri ile sadelikle gelen güzelliği yakalayabilirsiniz. Tek renk elbiselerde giydiğiniz elbisenin tonunu tamamlayacak şekilde şallar ile kombinleye bilirsiniz elbisenizi.

2015 tesettür elbiseler

Sezonun en hit tesettür elbise modelleri ise şu sıralar her yerde karşımıza çıkan slopet askılıklı elbiselerdir. Bu slopet elbiselerin altına genellikle beyaz düz gömlekler ile kombin yapılabilir.Kloş açılan etekler kalın korsaj ve belden bedene uzanan kalın askılıklar ile bu elbiseler sezonun vazgeçilmezleri arasında yerini çoktan almış.
Uzun elbise modelleri bu aralar tek parça yerine çift kesimli kalıplardan tasarlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Eğer ince ve uzun görünmek istiyorsanız, bu belden dikişli elbiseleri kaçırmayın derim. Bu tarz modeller ile çok şık bir görüntü yakalabilirsiniz.

KOT ELBİSELERİ UNUTMAYIN

Diğer bir elbise çeşitleri ise yazın en çok kullanılan ince kot görünümlü kumaştan yapılan elbiselerdir.2015 yazında bu kumaşın kullanımından yapılan her model çok trend. Bu elbiselerde de genellikle aksesuar seçeneği olarak danteller tercih edilmiştir.

Yazın uzun elbiselerimizi giydik bunu tamamlamak için altına sandalet kullanabiliriz. Hatta dolgu topuk sandaletler ile çok daha şık ve zarif görünebilirsiniz.

Kısaca artık yazın serinliğini bu tesettür elbise modelleri ile hissedebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir