2015 Tesettür Gelinlik Modelleri Nasıl Olacak?

Categories ModaPosted on

Evlenecek tüm genç kızların aklında 2015 tesettür gelinlik modelleri nasıl olacak soruları vardır. Evlenmeyecek ama hayalini kuranlarda olur ya bir gün evlenirim diyen kızlarında hayallerinde tesettür gelinlik modelleri nasıl olmalı sorusu vardır. Her genç kız aslında genç kız diye sınıflandırmayalım her bayan yapacağı düğünün eşsiz olmasını o düğündeki tek prensesin kendisi olmasını ister. Olması gerekende budur zaten bu senin düğünün genç bayan! Bu makaleyi okuduktan sonra benimsediğiniz muhafazakar giyim tarzını en iyi şekilde düğününüzde de yansıtabileceksiniz.
tesettür gelinlik nasıl olmalıdır
Tesettür gelinlik modellerinin de erken seçilmeye başlanmasından yanayım ben. Ama bu erken zaman zarfın da kilo ne almalısınız ne de vermelisiniz. Seçtiğiniz gelinlik modeli cuk diye üzerinize oturmalı o gün.

Tesettür Gelinlik Seçimi

Tesettür giyim modası ile yaşayan bayanlar; tesettür gelinlik seçiminde zorlanmamak gibi bir şansınız yok maalesef. Çok özel bir gün çünkü. 2015 gelinlik modasında bu yaz gelinlik modellerinin beyaz rengi daha çok öne çıkmaktadır. Ama sizde belki benim gibi biraz daha beyazın kırık tonu krem tonlarındaki gelinlikleri seviyorsunuz. Moda ne olursa olsun sen neyi seviyorsan o güzeldir.

Tabi renk seçiminiz ne olursa olsun model seçiminiz de çok önemlidir. Gelinlik modelleri etek kısmının tasarım şekline göre tercihlerimizde karar vermemizi sağlar. Mesela kısa boylu biraz daha kilolu iseniz kalçadan kesimli olan etek modellerini tercih etmelisiniz. Daha düzgün bir fiziğe sahipseniz kesinlikle tam ya da yarım balık etek olan gelinlik modellerinden seçmelisiniz. 2015 Tesettürlü gelinlik modellerini bakarken boğaz kısmı aksesuar ile süslü modelleri de tercih edebilirsiniz.

Çok detaylara girmeden 2015 gelinlik modellerinin içinden seçtiğim birkaç modeli açıklayayım.
tesettür gelinlik nasıl olmalı

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri belden başlar ve kabaran etekler yere kadar sürünür. İnce belli bir fiziğe sahipseniz bu modeller de aklınız kalmasın tam size göredir. Prenses gelinlik modelleri ile kendinizi gerçek bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

Dantel Tesettür Gelinlik Modası

Dantel kumaştan tasarlanan gelinlikler ile kendinizi dantelin verdiği zarafetle bu gelinlik modelinin içinde çok iyi hissedeceksiniz. Dantel gelinlik modellerini seçerken de küçük desenli seçmenizi tavsiye ederim. Dantel gelinlik modasında kırık beyaz tonlarda kullanılmaktadır. İşte benim de sevdiğim budur. Kırık beyaz ve dantel sade bir gelinlik, kabarık olmayan etekler uzun kuyruklu uzun salaş gelen kollar tabi ki bir kır düğünün de. Bu sene gelinlik seçiminizi yaparken uzun kollu dantel gelinlik modeliyle yapabilirsiniz.

Sizde hayalinizdeki modeli seçip mutluluğunuzun tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir