2015 Tesettür Tunik Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettürde en çok kullanılan parçalardan biri tesettür modelleridir. Tesettürlü bayanların hem rahatlığı hem de amacımızın örtünmek olduğunu unutmadan kullanabileceğimiz en iyi kıyafet tesettür tunik modelleridir. Bu yazımda ise tesettür tunik modelleri ve fiyatlarından bahsedeceğim.

Tesettür tunik modelleri öncelikle tesettüre uygun olmalıdır kesimleri. Seçimlerimizde salaş modelleri tercih etmeliyiz. Salaş modeller hem rahat hareket etmemizi sağlar hem de hatları belli etmez.

salas-tunikler

Örnek vermek istersek resimdeki model tam tarif ettiğimiz gibi bir tesettür tunik modelidir. Salaş ve tarz bir görünümü vardır. Japone kol kullanılmıştır. Japone kol kalıbı kullanarak hatlarımızın daha az görünmesini sağlayabiliriz.

Tesettür tunik modelleri iki boy olarak karşımıza çıkar biri kalçanın biraz daha aşağısında diğer boyları da genellikler dizden aşağı olmaktadır. Ama çoğunlukla günümüz tesettür modasında dizden aşağı olan tesettür tunik modelleri tercih edilmektedir. Çünkü diz altında olan modelleri pantolon ile kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kısa olan tesettür tunik modellerini ise  uzun  bol paça pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

2015 salas tunik kombinleri

Resimdeki gibi düz renk bir tesettür tunik modelinin altına geometrik desenli bol paça bir tesettür pantolon seçebilirsiniz.

Gençlere Özel Tesettür Penye Tunikler

Tesettür penye tunikler diğer tuniklere nazaran daha çok kullanışlıdır. Penye kumaşın verdiği rahatlık ile hareketlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Fiyat açısından tesettür penye tuniklere daha az paralar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Genelde tesettür kombinleri yaparken bu modelleri spor olarak düşünüp kombinlemeniz gerekmektedir.
genç tunik modelleri

Tesettür Kot Tunik Kombinleri

Tesettür tunik seçimimizde tesettür kot tunikleride unutmayalım. Yazın daha ince kumaş olarak kotun inceltilmiş hali kullanılır. Fermuar ve düğme detaylarını kullanarak  daha spor bir hava katılmış tunikleri beyaz pantolon ile kombinleyebilirsiniz. 2015 muhafazakar giyim modası gereği günlük kullanım için kot tunikler daha uygundur.
kot tunikler

Tesettür Şifon Tunikler Nasıl Giyilir

Tesettür şifon tunikler yaz aylarında şık bir görüntü sağlar. Şifon kumaşı kullanarak biraz daha klasik kombinler yaratmış oluruz. Tesettür şifon tunikler iç gösterdiğinden dolayı astarsız olan tunikleri tercih etmemeliyiz. Tunik seçimizi yaparken şifonlarda salaş durması açısından olan bedeninizden bir üstü büyük bedeninizi almanızı tavsiye ederim. Daha yumuşak kumaş olan şifonları tercih ederseniz yaz aylarında daha rahat etmiş olursunuz.

Tesettür Tunik 2015 Fiyatları

Tesettür tunik fiyatları kumaş model ve marka olarak değişmektedir. Penye tesettür tunikleri daha uyğun fiyatlara bulabilirken diğer modeller için aynı şeyi söyleyemeyiz. Yazın en çok kullanılan şifon ve krep kumaştan yapılan bu tunikleri bazı markalarda daha yüksek daha  bilinmeyen üreticelerde daha uyğun fiyata alabirsiniz. Bu tesettür tunik modellerini ve fiyatlarını net olarak bilmek isterim derseniz  iyi markalar şuan için 60 lira üzeri fiyatlarda  satış yapmaktadır. Sizde  bu fiyatlara bu tesettür tunik  modellerinr sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir