2015 Yaz Kadın Ayakkabı Modası

Categories ModaPosted on

Ayakkabı  kısaca tanımlarsak kadının hayatının mutluluk kaynaklarından biridir. Birçok kadın benim gibi ayakkabı modasına oldukça düşkündür. :)   Onlar bizim olmazsa olmazlarımızdır. Her kadının dolabından 3 4 çiften daha da fazla ayakkabı modelleri kesınlikle vardır. Var oldukça çoğaldıkça da mutluluğu artacaktır.

Tabi günümüzde o kadar çok çeşit var ki insanın hepsini alası geliyor. Her gün birini çeşit çeşit giyesi geliyor.

Öncelikle yaz aylarında olduğumuz için sandalet tarzlarından başlamak istiyorum.

bu yazın trend sandaletleri

Bu sandalet modelleri 2015 yazının en trend ayakkabı modelleridir. Rahatlık bakımından da en rahat olan ayakkabı modellerinin başında gelmektedir. Parmak arası model her kişi tarafından pek kullanışlı olmasa da şuanda en çok satan ayakkabıların başında gelmektedir. Uzun eteklerin altına yaz aylarında giyilen sandaletler size çok cool bir hava katacak ve kadın ayakkabı modasına kesinlikle sizide katacaktır.

topuklu ayakkabılar

Topuklu modelleri de unutmamak gerek. Daha rahat olsun isterseniz size baştaki dolgu topuk ayakkabı modelinden şaşmayın derim. Kahve ile lacivert derinin uyumunuda yakaladınız mı tamam demektir. Ayaktaki şık görüntüyü yaratmış olursunuz..Diğer  yandan daha kadınsı bir model olan ince topuklu ayakkabı stil olarak çok iyi bir görüntü taşır.Yalnız taşıması zor bi ayakkabıdır. Rahat bir işiniz, yada çalışan olarak değil gündelik yaşamda rahat bir posizyonda iseniz bu ayakkabıları kesinlikle öneririm. Ama eğer ayak bilekleriniz kalın ise sakın bilekten baglamalı ayakkabı kullanmayınız.

Bu sezon ayakkabı renklerinde kahve siyah başta olmak üzeri kot rengi ,pembe pudra ve narçiçeği renkleri modadır.genelde taban kısmı beyaz kalın topuklu ayakkabılarda modanın yeni akımında ortaya çıkmıştır.

Ve  sezonda en moda en trend ayakkabı iste eskiler gelen dolgu topuk sandalettir.

kahverengi ayakkabı

Bu ayakkabı ayakları daha küçük daha alımlı göstermektedir. Önde ufak açıklık arkadaki lastikle bileğe tutunarak daha rahat kullanım sağlamaktadır.

Stiletto ayakkabılarda kullanılan sarı yada beyaz metalik aksesuarlar ayakkabının havasını değiştirip kendi stilini yaratmasını sağlamaktadır. Modasına sezonuna bakalım ama ayaklarımızın rahatlığını da unutmayalım seçimlerimizde…

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir