2016 Armine Ferace Çeşitleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Armine tesettür giyim markasının 2016 armine ferace modellerini bugün sizlerle paylaşacağız. Armine’nin yaza özel en güzel ferace çeşitleri rahatlık ile buluştuğu zaman çok hoş kombinler oluşturduğunu sizlerde göreceksiniz. Hala yazın bunaltıcı havasını ağustos ayının sonunda olsak da hissettiğimizden dolayı seçimlerinizde feraceler hala daha fazla yer almaktadır.

Havanın bunaltıcılığını azalmak ve kalite açısından Armine ferace modellerini tercih etmemiz biz bayanlar açısından daha iyi olacaktır.

Pul Payetli Ferace Modelleri Armine’de

armine 2016 ferace modeli

İlk önereceğimiz 2016 ferace modelleri arasında siyah renkte pul payet işlemeli model yer almaktadır.

Kol kısmında da aynı şeritler kullanılan ferace modeli gri şal modelleriniz ile kombin yapabilirsiniz. İnce kumaşından dolayı da havayı geçirerek rahatlık ile kullanmanızı sağlayacaktır. Siyah renk bu ferace diğer şal ya da eşarp modelleriniz ile de rahatlıkla kombinlenebilir.

armine siyah ferace kombini

Aynı modeli yaz bitmeden bir gezimizde bu şekilde de kombinleyebilirsiniz. Resimdeki gibi mavi püsküllü şal ile canlandırdığınız feracenizi siyah aksesuarlar tercih ederek tamamlayabilirsiniz. Rugan ince topuklu ayakkabılarınız ile ruganımsı ufak çanta modelinizi bir arada kullanabilirsiniz. Yazın vazgeçilmesi şekilli gözlüklerinizi de yanınıza almayı unutmayın derim.

Son olarak armine siyah ferace modelini arminenin online satış sitesinden ya da mağazalarından 264 TL’ye satın alabilirsiniz.

File Kumaş Bu Sezon Çok Sevilecek…

2016 armine ferace fiyatları

File kumaş çok sevilecek dediğimiz gibi bu model armine’nin en çok sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Klasik bir havadan uzaklaşıp hem casual hem de sport bir hava yakalayan bu tunik modelleri genç ve kendini genç hissedenlerin ilk tercihleri arasında diyebiliriz.

Birkaç renk çeşidi bulunan ferace modeli 2 renk kullanılarak file kumaş ile de süslenerek tasarlanmıştır. Önden fermuarlı olan model renk çeşitlerine göre eşarp modelleri ile uyum içinde kullanılabilir.

Diğer modellere göre fiyatı biraz daha ucuz olan bu modeli 149,99 TL ‘ye armine satış noktalarından satın alabilir kullanabilirsiniz.

Lacivert Ferace Modellerini Denemeyi Unutmayın…

lacivert 2016 armine feraceler

Son olarak en farklı model diyebileceğimiz fermuarsız modellerin en sade ve şık olanı lacivert ferace modelini sizlerle paylaşmak istedik. Minik pilise detaylarını hem kol ağızlarında hem de yan dikişlerde kullandırılan ferace modeli belden bağlanarak diğer modellere nazaran daha farklı bir tarz yakalanmıştır. Yakadaki düğme görünümlü aksesuarda feraceye son dokunuş olarak kullanılmış diyebiliriz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

armine tesettür giyim mağazası

Aşağıdaki linklerden Armine’nin diğer ürünlerine ulaşabilirsiniz.

  1. 2016 Armine Kap
  2. 2016 Armine Eşarp
  3. 2016 Armine Tunik
  4. 2016 Armine Kaban

Diğer Markalardan Feraceler

2016 ferace modelleri

Dilerseniz aşağıdaki linklerden diğer tesettür giyim markalarından ferace modellerini inceleyebilirsiniz.

Armine’yle Kalın…

Armine 2016 ferace modellerini veya indirimli ferace modellerini Armine’nin tüm satış noktalarında bulabilir ve daha farklı modelleri keşfedebilirsiniz. Şık kalmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir