2016 Bayan Eldiven Modası ile Yeni Eldiven Modelleri

Categories ModaPosted on

Sizin için bu soğuk kış günlerinde en güzel kışlık eldiven modellerini seçtik ve sunmaya hazırladık. Bu modelleri 2015 2016 sonbahar kış modası trendlerinden esinlenerek derledik. Şimdi bakalım kış için en güzel bayan eldiven modelleri nelermiş.

Deri Model Örnekleri

Deri eldivenler benimde en sevdiğim modellerin başında gelmektedir. Hangi kabanınız olursa olsun uyum sağlayacağına emin olabilirsiniz. Deri eldiven modelleri diğer eldiven modellerine göre soğuk havayı biraz daha az hissetmenizi sağlar. Hem ısınmış hem de şıklığınızdan ödün vermemiş olabilirsiniz.
bayan deri eldiven

Renkli Deri Çeşitleri

Diğer bir model ise deri eldivenlerin renkli olan modelleridir. Bu modeller tercihiniz ise kombin kısmında dikkatli olmalısınız. Sonra kıyafet kombinleriniz komik görüntüler ortaya çıkabilir. Renkli eldiven modellerini en güzel ayakkabı ve çanta modelleriniz ile kombinleyebilirsiniz.
renkli deri bayan eldiveni

Kısa Örgü

Deriden vazgeçemeyenlerdenim. Ama örgülü eldivenler aklınızda ise benim gibi resimdeki modelleri tercih edebilirsiniz. İster ekose desenleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz de çiçekli örgü desenleri kullanabilirsiniz. İllede deri dememizin amacını açıklamak gerekirse eğer içinizdeki çocuk kartopu oynamayı, karlar ile haşır neşir olmayı seviyorsa ellerinizin üşümemesi için elinizin iç kısmını deri olarak tasarlamış eldiven modellerini tercih etmelisiniz.
örgülü kadın eldiven modası

Uzun Örgü 

Kısa eldivenler yerine uzun modelleri de seçebilirsiniz. Bu sezon en çok tercih edilen cool tarzınızı ortaya koymaya kararlı iseniz sizin eldiven modeliniz bu modeller diyebiliriz. Hem sıcak hem şık daha ne istenir ki. Hem de şuanda en pahalı markalarda bile uygun fiyatlara bulabileceğiniz modellerdir.
uzun örgü eldiven

Tek Parmak 

Bu modeller aslımda hep küçükken badilerimizin kollarına başparmaklarımız ile delik açmamızdan doğdu herhâlde. Spor bir hava sağlayan tek parmak bayan eldiven modelleri bu sezonda en moda parçalardan biridir.

tek parmak bayan örgü eldivenleri

Sizlere 2016 kadın modası renk ve desenlerinden ve trend potansiyeli yüksek olan en şık eldiven modellerini önermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir