2016 Doque Pardesü Modelleri

Categories ModaPosted on

Kış sezonunda tesettür giyimde ihtiyaçlarımızı en iyi karşılayabileceğimiz markalardan biri olan Doque’nin 2016 kışlık pardesü modellerini inceledik. Doque pardesü modellerinde hem kaliteyi hem de şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Uygun fiyatları ile satışa sunulan modeller tüm tesettürlü bayanların ayırt etmeksizin tercih kılabileceği modellerdir.

Şimdi Doque tesettür giyim markasının 2016’da öne çıkacak en güzel pardesü modellerini sergileyeyim…

Doque Kışlık Pardesü Modelleri

doque pardesü

Kemerli modeller 2016 sonbahar kış modasında tesettür giyimde en çok tercih edilen doque pardesü modellerinden biridir. Kaşenin ince halinin kullanılmasıyla hem mont havası hem de pardesü havası yakalanmaya çalışılmıştır.

Doque İstanbul Pardesü Modelleri

2016 doque pardesü

Doque İstanbul pardesü modellerinde tesettürün en modern çizgileri çalışılmıştır. İlk modelde fermuar tercih edilirken diğer modelde gizli kapama kullanılmıştır. Birçok farklı isteğe sunulabilecek modeller Doque tesettür giyim ürünlerinde mevcuttur.

2016 Doque pardesü modellerinde hem kupların çok kullanılması hem de deri detayların tercih edilmesi gözden kaçmamıştır. Bordo siyah pardesü seçimlerinde genelde aksesuarlar altın yani dore tonlarındadır.

Doque Kot Pardesü Modelleri

doque 2016 kot pardesü

Havalar hala çok bozmamışken tercih edeceğiniz Doque kot pardesü modelleri olabilir. Dilerseniz kot pardesüleri kalın kumaşlardan yada ince kumaşlardan tercih edebilirsiniz.

Doque Kap Pardesü Modelleri

yeni sezon doque kap pardesü

Doque kap pardesü modelleri tesettür giyimde bayanların iki arada kaldıkların tercih etmeler için en güzel tasarımlardan biridir. Kap ile pardesü tasarımının bir ataya getirilmesi ile onu mu bunu mu alsam diye düşünmeyeceksiniz. Fermuar ile kemerin bir arada kullamasıda ikili tercihlerinizde pozitif bir avantaj sağlayacaktır.

Diğer modellerdeki gibi deri detaylar Doque’nın bu pardesü modelin de gözümüze çarpmaktadır. Aslından bir elbiseyi andıran Doque kap pardesü modelini çift renk olanlardan tercih ederseniz eşarp tercihleriniz de daha rahat hareket edebileceksiniz.

Kareli Pardesü Modelleri

doque 2016 kışlık kareli pardesü

Pardesü modellerinde birazda trençkotu andıran modelleri ekose ile birleştiren Doque tesettürlü bayanların beğenisini almıştır. Kontrast renkler kullanarak tesettür modasında kareli pardesü modelini en çok tercih edilen modelleri arasına sokmuştur.

Bu pardesü modellerinde aradığınızı bulamadıysanız lütfen 2016 Zühre Pardesü Sonbahar Kış Koleksiyonu’nu inceleyiniz.

2016 Doque pardesü modellerini bu sezon tercihleriniz arasına eklemeyi unutmayınız. Hatta Doque İstanbul tasarımlarından sezonun en gözde parçalarına ulaşıp en şık tesettürlü bayanlardan bir tanesi siz de olabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir