2016 Kayra Kış Modası

Categories ModaPosted on

Yeni sezonda Kayra yine tesettür giyim markaları arasında ön sıralardadır. Kayra tesettür 2015 – 2016 kış modasında yeni bir tarz yakalayarak hem şık hem de rahat olma yolunda ilerliyor. Tesettürün kış modasında kullandığı renklerden yol alan Kayra tasarımlarında en yeni kumaşlardan yola çıkarak ilerlemiştir. Sizler için Kayra tesettür giyim markasının ürünlerini inceleyip tasarımlar en moda olanları paylaşmak istedik.

kayra 2016 kış modası koleksiyonu

Kayra Kışlık Kap Modelleri

Kayra ‘da gözümüze ilk çarpan modellerden biri olan belden büzgülü kap modellerini sizler için seçtik. Önümüzdeki sonbahar mevsimine girerken Kayranın bu şık hem de spor tarzda kap modellerini tercih edebilirsiniz. Kap modellerinde metal aksesuarlar daha çok göze çarpmaktadır. Kaplarda kullanılan düğmeler artık yerini fermuarlara bırakmıştır.

kışlık kap modelleri

Asimetrik Kesimler

Kış sezonunda sadece kalın kumaşlar değil bluz ve tuniklerde daha dökümlü kumaşlarda kullanılmıştır. Daha dökümlü kumaşlarda asimetrik kesimler göz önünde bulundurulmuştur ve   bu tarz kesimler kullanılarak daha şık bir hava yakalanmıştır.

asimetrik tesettür giyim

Zıt Renkler Armonisi

Zıt renklerin birbiri arasındaki uyumu Kayra modellerine yansıtmıştır. Tunik modellerinde 2 varyant olacak şekilde tasarımlar yapılmış farklı bir duruş sergilenmiştir. Kayra’nın monokrom detayları çalıştığı bu tasarımlar 2015-2016 sonbahar kış tesettür modasında çok satacağa benziyor.

zıt renkler kadın modası

Tüllü Abiye Elbiseler

Tesettür abiyeler de yine farklı bir tarz yakalan Kayra daha çok abiyeler de nakış işlemeler ile kalın petek tülleri tercih etmiştir. Alışıla gelmiş tesettür abiye modelleri yerine daha feminen tasarımlar yapmıştır. Tesettür abiyeler de daha çok siyah renk hakim olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir