2016 Sonbahar Kış Tesettür Trençkotlar

Categories ModaPosted on

Havaların artık ısınmaya niyetinin olmadığını düşünüp size çıktığınız alışverişlerde önerilerde bulunmak istedik. Trençkot ile sonbaharın esen rüzgarlarına engel olabilirsiniz.  Hem de çok şık modeller ile kendinizi mutlu edebilirsiniz. Biz kadınların yeni bir kıyafet aldığında ne kadar mutlu olduğunu herkes bilir. Bu sonbaharda da hadi mağazalara trençkot almaya…

2016 sonbahar / kış trençkotlara ait modelleri, en çok tercih edilenlerde dahil olmak üzere anlatacağım.

Tesettür Çift Düğmeli Trençkot

tesettur trenckot

Trençkotların en beğendim modellerinden olan çift düğmeli modeller. Bu modellerin üstümüze giydiğimizde oturmama gibi sorunu çok azdır. Hem de düğmelerin verdiği şıklıkta ayrıdır. Trençkot seçimlerinizde boyutuna göre trençkotun altına giyebilecekleriniz değişebilir. Uzun bir trençkot tercih eder iseniz bunun altına giydiklerinin pantolon ya da etek sorun yaratmaz. Ama ara boy trençkot modellerini kullanırsanız kendi tercihimde olan bol paça pantolonlar ya da dar paça bilekte biten pantolon kombinleriyle yaptığınız kıyafetlerinizin üstüne giyebilirsiniz. Ara boy trençkot modelleri uzun etek ya da diz altı eteklerde çok iyi durmaya bilir. Rüküş bir görüntüye kimse sahip olmak istemez.

2016 Kuşaklı Trençkot Modası

2016 kadın trençkot modelleri

2016 sonbahar kış tesettür trençkot modellerinde sıkça göreceğiz bu kuşakları. Bu ayrıntıya dikkat çekmek istedim. Kuşaklı modellerden de daha cool modeller oluşturabilirsiniz. Kumaşlı ceket tarzı trençkot modelleri hem iş hem de günlük hayatta dış giyimde rahatlık ile kullanabileceğiniz modellerdendir.

Kuşaklı trençkot modellerini önü açık da kullanabilirsiniz. Diğer çift düğmeli modellerin kullanımında önü açık pek şık durmayabilir. Trençkot tercihlerinde siz de sonbahar kış trençkotlarını inceleyip alışverişe çıkabilirsiniz.

Sonbaharın rüzgarı sizin rüzgarınızı geçmemesi dileği ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir