2016 Tesettür Mayo Modelleri Ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Sıcaklar yüzünü göstermeye başlamışken bizlerde takipçilerimize tesettür mayo 2016 modellerini tanıtalım dedik. Son zamanlar tesettür giyim bloglarında ve online alışveriş sitelerinde 2016 tesettür mayo modelleri ve 2016 tesettür mayo fiyatları aranan başlıklar arasında yer almaktadır. Sizler için en uygun tesettür mayo modellerini ve sezon trendlerine uyan modelleri araştırdık. Yazın tesettürlü bayanların en zorlandığı konu tesettüre uygun mayo modelleri bulmaktır. Konumuzda sizle için Modanisa, Mayovera ve LC Waikiki markalarından 2016 yaz sezonuna ait tesettür mayoları araştırdık. Keşke eski online alışveriş efsane markası Limango‘da kapanmasaydı da oradaki harika haşemaları da sizlere gösterebilseydik.

Gideceğiniz tatil alanına göre sadece bayanlara özel ya da genel ise mayo ve haşema arasında tercih kılabilirsiniz. Şimdi sizler için 2016 tesettür mayo modelleri ve fiyatlarına bir göz atalım.

Modanisa Tesettür Mayo Modelleri İlginizi Çekecek!

modanisa 2016 tesettür mayo modelleri

Tesettür mayo modelleri yarı kapalı ve tamamı kapalı modeller olmak üzere ikiye ayrılır. Modanisa sitesinden iki tür modelleri de uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Resimdeki modelleri gibi tamamı kapalı modeller toplu alanlarda denize girmek isteyen tesettürlü bayanlar için daha uygun olacaktır. Diğer modelleri ise kısa kollu ve yarım tayt olarak görebilirsiniz. Genelde bu modellerde baş örtüsü şekli yerine bone olarak başörtüsü kullanılmıştır.

Her renk tesettür mayo modellerini Modanisa’da rahatlık ile uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Mayovera Tesettür Haşemaları Kalitesiyle Göz Kamaştırıyor…

mayovera tesettür haşemalar

Özgün tasarımları ve kalitesiyle tesettür mayo markalarında öncü olan bir diğer marka ise Mayovera’dır. Tam kapalı olarak genelde tasarımlarını gerçekleştiren marka soft renkleri tercih etmiştir. Modellerin kalitesi de gözleri kamaştıran bir diğer özelliktir. Çabuk kuruyan ama polyester az bulunan kumaş yapısı ile de rahatlık ile kullanım sağlamaktadır. Bu kapalı mayo modellerini ise fiyat olarak 150 TL ile 200 TL arası fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. İsteyenler için deniz bonesi tek olarak da satılmaktadır.

2016’da LCW Tesettür Mayo Modelleri Tam Aradığınız Gibi!

lcw tesettür mayo 2016

Lc Waikiki ise tesettür mayo 2016 modelleriyle haşema sevenlerin tamda aradığı modeller olduğunu söyleyebiliriz. Bol kesimi ile sizlerin tesettür açısından rahat etmenizi de sağlayacaktır. Lcw haşema modelini sadece 90 TL fiyat ile satın alabilirsiniz.

tesettür mayosu 2016

İncelediğimi üzere giyim markalarında 2016 tesettür mayoları ve tesettür mayo fiyatları herkesin ulaşabileceği ve rahatlık ile temin edebileceği modellerden yer almaktadır. Yazları serinlemek için deniz zevkinizden mahrum kalmamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir