2016 Tesettür Nişanlık Modelleri Ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Yaza nişan yapmayı düşünen hanımlar için 2016 tesettür nişanlıklar ve nişanlık fiyatları yazımız ile tüm tesettürlüP bayanların yardımcısı olup nişanınızda sizleri yalnız bırakmayacağız. Her sezonun farklı renkleri olduğu gibi bu sezonda yine belli renkler en çok tercih edilen renkler arasında yer alacaktır.

Öncelikle tesettür nişanlık modelleri örneklerimize geçmeden önce renk temalarından biraz bahsedelim. Bu sene yazın nişanlıklar da geçen senelere göre daha soft renkler ilk tercihler arasında olacaktır. Pudra renk genç kızlar arasında en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bir diğer farklı özellik ise ağaç dallarını kıyafete yansıtan tasarımlardır. Yazı anımsatan bu güllü dallı diye de hitap ettiğimiz modeller genç kızların favorileri arasındadır.

Pudra Rengi İlk Tercihler Arasında

 

2016 tesettür nişanlık modelleri

Modellerimizin başında pudra rengini seçerek sizlere anlatmak istedik. Tesettürlü nişanlık seçimleri yapan hanımlardan bu iki nişanlık modelini örnek gösterebiliriz. İlk modelde dantel ve pullu işlemeleri seven hanımlar için favori olabilir. Biraz daha natürel olan bu tasarımı düz biç eşarp ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Diğer model ise biraz daha şatafat seven hanımlar için güzel bir örnek olabilir. Nişan başı modeli olarak da ağır bir tasarım tercih edilerek daha şık bir tasarım sağlanmıştır.

Tesettür Duvaklı Nişanlık Modelleri İle Daha Şık Olabilirsiniz.

yeni sezon mavi tesettür nişanlık

Farklı olmayı sevenlerden iseniz bu soft ve kabarık açık mavi nişanlık modeline bayılacağınıza eminiz. Son zamanlarda moda olan duvaklı nişanlık modellerine de birer örnek olmaktadır.

Prenses Nişanlık Modelleri İle Kendinizi Gerçek Prenses Gibi Hissedebilirsiniz.

2016 prenses tesettür nişanlıklar

Tesettür prenses nişanlık modelleri arayanlar için ilk önerimiz kabarık gelinliğinizin eteklerinin sadece tül olmasıdır. Resimdeki gibi canlı pembe bir nişanlığı tamamen taş ile tasarlatabilir ve eteklerini duvaklarını sadece tül olarak yaptırabilirsiniz. Resimdeki gibi bir prenses görünmek sadece seçtiğiniz tasarım ve renkte gizlidir hanımlar. Böyle pembe bir nişanlığınızı mor renkli makyaj ve ona uygun nişan çiçek buketi ile süsleyebilirsiniz. Bu tür tasarımlar 1500 TL ile 3000 TL arası değişmektedir. 2016’da tesettür nişanlık modelleri seçerken anlattığımız yönde tasarımlar ve renkler seçerek sezonun trendlerini yakından takip etmiş olursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir