2017 Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Categories ModaPosted on

Ağustos ayının sonlarına doğru 2017 sonbahar kış modası şimdiden izini belli etmeye başladı. Sonbahara biraz kala dolaplarımızı düzelmenin yenilemenin zamanı geldi. Sizlerle bugün 2016-2017 sonbahar kış tesettür modası hakkındaki her şeyi sezona girerken tesettür giyim 2017 sonbahar kış trendlerini en ince ayrıntılarına kadar paylaşacağız. 2017 için soğuk havalarda iç ısıtan en güzel tesettür kombinlerini sizler için anlatacağız.

Bulunduğumuz sene için 2016 tesettür sonbahar kış modası ve renkleri ve 2016 tesettür ilkbahar yaz modası ve renkleri makalelerinde tesettür modasının renklerini ve trendlerini takipçilerimize duyurmuştuk. Şimdide Türkiye’de ilk olarak 2017 tesettür modasını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

2017’de Tesettür Giyimde Fular Yakalar Geliyor

2017 tesettür modası fular yaka

2017 sonbahar kış modasında göze çarpan bir diğer modelde fular yaka gömleklerdir. Sadece gömlek olarak değil bu modeller kışın montlarda daha çok karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Tesettür modasında da bu uzun kollu kalın krep kumaştan hazırlanan fular yaka gömlekler çok hoş kombinler oluşturacaktır.

2017’nin Kışında Kaban Trendi Kapitone Kumaşlardan Olacak…

2017 tesettür kaban modası

Kapitone mont modelleri tesettür giyim de ve diğer modellerde de olmak üzere en çok moda olan kumaşlardan olacağı belirlendi. Kapitoneler de çift renk modası da bu sezon en çok tercih edilen modellerden olacak. Düz kesim ya da daha salaş modelleri kabanlarda ceketlerde tercih edebilir sizde modayı takip edebilirsiniz.

Çiçek Dürbünü Diye Adlandırılan Çiçek Desenlerini Her Kıyafette Göreceğiz

2017de tesettür elbise modası

Çiçek desenleri yazları süslediği gibi bu sonbahar kış aylarında da dolaplarımızda yer alacağı kesinleşti. Çiçek desenlerini tesettür giyimde elbise, tuniketekabiye ve ferace modellerinde göreceğimize kesin gözüyle bakıyoruz. Şal ve eşarp modellerinde de çiçekleri sıkça görebileceğiz. Çiçek dürbünlerinin kontrast çiçek desenlerinden yola çıkan bu moda kıyafetlerde farklı kombinler oluşturmamızı sağlayacak. Kısaca her mevsim çiçek bizimle…

Askeri Moda Ve Armalar En Çok Tercih Edilen Olacak…

askeri yeşil yeni sezon tesettür modası

Asker tarzını kadın modasıyla pagework yapan bu stil kışın çok tercih edileceğini şimdiden tahmin edebiliyoruz. Feminen bir tarza çiçekli aplikeler ile modaya farklı bir bakış atan modeller tesettür giyim içinde çok hoş kombinler oluşturabilir.

Tesettür Giyime 2017 Modasında Jakarlı Kumaşlar Geliyor

2017 tesettür giyim modasının jakarlı kumaşları

Her senenin modası olan jakar kumaş 2017 sonbahar kış modasında da yine moda olmaya hazırlanıyor. Bu kumaşların en çok kullanıldığı alan ceket ve etekler yine en şaşaalı haliyle bizi karşılıyorlar.

Kürk Yaka Ve Kollar Yine Montlar İle Buluşuyor.

bu sene kapalılarda kürk moda rendleri ve renkleri nasıl olacak

Kürk kollar ve yakalar sezonun trend parçaları arasında yer almaya başlıca. Tesettürde çok sevilen bu moda 2017 tesettür modasında da kışın en çok giyilen montları arasına girecek. Sadece mont modellerinde kalmayıp elbise modellerinde de kürkler yer almaya başlayacak.

Bulunduğumuz senede olduğu gibi 2017 tesettür modası konumuzu ilk olarak yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlerleyen zamanlarda birçok daha ayrıntı paylaşacağız. Sonbahar kış trendlerini bizimle takip edin şık kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir