90’lar Giyim Tarzı ve Modası

Categories ModaPosted on

Bugün biraz nostalji yapayım dedim ve sizlere 90lar giyim modası ve 90lar giyim tarzı hakkında bilgiler vermek istedim. 90’lar dönemlerin arasında en eğlendiğimiz, en renkli aslında boş vermişlik zamanımızdı. Geçen yazımda da bahsettiğim sneaker ayakkabılar gözümüzü her kapattığımızda önümüzde. Jeans pantolon etek egemenliği. Ve altın rengi bağımlılığıdır. 2015- 2016 sonbahar kış modası tesettür tarzıyla 90’lara dönüyor. 90’ların o kült parçaları podyumlarda sıkça boy gösteriyor.

90lar giyim tarzı

90’lar Giyim Tarzı ve  90’lar Giyim Modası 

Renkler dünyası; Renkler kışın bunaltıcı iç karartıcı havasından kurtuluyor. Kapitoneli modeller narçiçeği tonları hep karşımızda. 90’larda renkleri en canlı halleriyle karıştırmak en baş kuraldır. Renkler ne kadar fazla karışırsa o kadar cesur ve cool olursun. Narçiçeği giydiyseniz yetinmeyin içine sax rengini de ekleyin. 90’lar modası abartı zamanıydı. Kürk paltolar pelüş montlar sizde bu abartıdan en beğendiğiniz renkleri birleştirip 90’ları yaşayabilirsiniz.

90lar kadın giyim modası

90’ların modasını ve cool havasını dönemimize taşıyıp yaşamak için zaman kaybetmeden dolabımız da tek parça da olsa 90’lar modasından bir kıyafete yer vermeliyiz. 90’ların bize gösterdiği birçok yüzü var. Mesela 90’larda tulum baş kıyafetlerden biridir. Tulum modellerinin pantolon etekli olanları tesettür giyim için en geçerli parçadır. Son zamanlarda da her mağaza her internetten online satış sitelerin de karşımıza çıkıyor.

Herkesin bir tulum modeli olması gerekiyor dolabında. Artık eğer sizin  de içinizde doksanlardan bir parça varsa  90’lardan gelen moda rüzgarına kapılıp bu retro tarzını günümüze yansıtmak için fazla beklemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir