Aknisa Giyim’de Ferace Modelleri

Categories ModaPosted on

Aknisa tesettür giyim sektörüne yeni bir bakış açısı geliştiren markalardan biri olarak bilinmektedir. Aknisa ferace modellerini bugün sizler için inceleyeceğiz. Bu sıralar tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği mevsimlik kullanışa en uyğun olan feraceleri ve kombin önerilerinden bahsedeceğiz.

aknisa tesettür giyim

Kendi tesettür giyim ürünlerini üretip markalaşan ve tesettür sektörüne kendi tasarladığı ferace modellerini taşıyan Aknisa Giyim, birçok tasarımcı ile çalışarak koleksiyonlarını hazırlayan Aknisa giyim 2016 yezi sezon tesettür giyimde oldukça göz dolduran modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Gözüken modeller tesettür giyimde 2016 ilkbahar yaz modası‘na Aknisa’nın hazır olduğunu gösteriyor. Ferace hariç tesettür giyime tüm kategorilerde etki eden Aknisa giyim şal, eşarp olarak da kombinleri desteklemektedir.

Kapişonlu Feraceler Hem Spor Hem Klasik

aknisa ferace

Birden fazla renk seçeneğini aynı kalıplarda bulabileceğiniz modeller tasarlayan Aknisa giyim hem klasik hemde spor giyinmeyi sevenler için farklı bir tasarım olan kapişonlu ferace modellerini oluşturmuştur. Rahatlık için uzun fermuar tercih edilen ferace modelinde çift renk kullanılmıştır. Siyah biyeler ile süslenmiştir. Sizde kombinleriniz de bu tek parçayı kullanabilirsiniz.

Aknisa’nın Püsküllü Feraceleri İle Farklı Duruşlar

aknisa giyim ferace

Püsküllü ferace modellerini Aknisa giyim tasarımcılarının ellerinden çıkmış modellerde görebilirsiniz. Koyu yeşil ve siyahın uyumunu bir arada yakalayan ferace modeline birde roba kısmındaki püskül detaylar eklenince daha hoş bir tarz sağlamıştır. Sarı fermuar ile hardal tonlu eşarp modelleri ile kombin yapmanız kolaylaştırılmıştır. Sarı ufak çanta ile de tamamen kombininizi bitirmiş olursunuz.

Nakışlı Modeller Sevenler Buraya

2016 Aknisa tesettür giyim feraceler

Nakış sevenlerden iseniz feracenizde işlemelere bayılacağınızı umarak Aknisa’nın nakış işlemeli ferace modelini görmeden geçmeyin deriz. Krep kumaştan tercih edilen modelin ön fermuar kenarların ve kol manşetlerinde nakış işlemeleri tercih edilmiştir. Farklı renklerdeki işlemleri eşarp kombinleriniz de kullanabilir. Çanta ve ayakkabıda tercih edebilirsiniz.

Siyah Feraceden Şaşmayın

aknisa tesettür ferace

Siyah her zaman ilk tercih olarak yer almaktadır. Feracede de aynı şeyi düşünenler için Aknisa giyim siyah ferace modelleri de unutmayıp bir çok tasarımında siyahtan yana tercih kılmıştır.

Aknisa giyim ferace modellerini isterseniz aknisa giyim özel sitesinde ya da tesettür giyim alanında satış yapan birçok siteden temin edebilirsiniz. Aknisa giyim ile farkınızı hissettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir