Alışveriş ve Moda Arama Motoru: Stilgiyin

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Türkiye’de giyim sektörü üzerine online e-ticaret sitelerinin sayısının oldukça fazla olması nedeniyle bir moda arama motoru ihtiyacımız söz konusuydu. İnternet üzerinden bir elbise almak için onlarca alışveriş sitesini hepimiz gezmişizdir. İstediğimiz giyim ürünün beden renk ve fiyat olarak bizi tatmin edecek şekilde bulmamız sabır ve zaman gerektiren bir iş olmuştur. Bazen de aradığımızı bulamamış mecburen ya almaktan vazgeçmişizdir yada mecburen tam olarak içimize sinmeyen bir ürünü almışızdır.

İlk cümlemde bahsetmiş olduğum modanın arama motoru artık var. Stilgiyin kullanıcıların hayalindeki ürüne kavuşmasını en hızlı şekilde sağlıyor. Peki nasıl oluyor bu derseniz şöyle cevaplayalım…

Yaklaşan 2016 yılbaşı gezmeleri için kırmızı ve 40 beden bir elbise almak istediğimizi varsayalım. Hemen Stilgiyin.com‘a tıklayıp “kırmızı elbise 40 beden” yazıp ara butonuna basıyoruz.

moda arama butonu

Ve karşımıza çıkanlar oldukça sevindirici! Çünkü bünyesinde bulundurduğu 5000’i aşkın markadan yüzlerce 40 beden kırmızı elbise modellerini listeliyor. Ve beğendiğiniz ürünü almak istediğinizde sizi ürün sahibi markanın web sitesine yönlendiriyor.

stilgiyin ürün araması

Sitenin sağ üst kısmından ise popüler, en yeni, en düşük fiyat, en yüksek fiyat ve indirim ürünlerini sıralayabilirsiniz. Bir örnek daha vermek istersek örneğin “siyah kravat” diye arama yapıldığında karşımıza çıkan ürün listesinin içinden sol menüde bulunan arama kriterli içinden istediğiniz marka dükkan indirim fiyat ve renk seçeneklerini seçebilirsiniz.

Sitede bulunan 500.000 ürün ve 5000’i aşkın marka ile aradığınızı bulma garantisi oldukça yüksek. Bir nevi stilgiyin.com’a alışveriş ve modanın Google’ı diyebiliriz.

En çok tercih edilen ürün vitrini: elbise ve ayakkabı

Stilgiyim kurucu ortaklarından Serra Alkoçlar‘dan aldığımız bilgilere göre, kullanıcıların büyük bir kısmı elbise ve ayakkabı modellerine ilgi gösterdiğini ama 2015-16 sonbahar kış sezonunun açıldığından dolayı son zamanlarda bu ilginin kışlık ürünlere yansıdığını söyledi. Ayrıca siteye gelen aylık ziyaretçi sayısının 2 milyonu bulması stilgiyin ile anlaşması bulunan 70 adet kurumsal e-ticaret sitenin alışveriş dönüşümü ve yönlenen hitlerden son derece memnun olduğunu belirtti.

stilgiyin tesettür araması

Sitemizin kitlesini düşünerekten…

Moda arama motorumuz stilgiyin.com, tesettür giyim adına Türkiye’nin en fazla ürün yelpazesi olan firmasıdır. Dolayısı ile tüm tesettür firmalarını tek tek gezmektense tek bir site üzerinden ürünleri incelemek çok daha hızlı, iyi ve ekonomik olacaktır. Takipçilerimizi düşünerekten tesettürlü hanım kardeşlerimiz http://www.stilgiyin.com/giyim linkine tıklayarak sol menüden tesettür giyim ürünlerini sıralayaıp tüm ürünleri inceleyebilirler. Veya üstte anlatığım basit mantık ile “tesettür elbise”, “tesettür abiye” gibi ürün aramaları yapıp aradıkları ürünü çok kısa bir sürede bulabilirler.

Son olarak kendilerini bu önemli projeyi gerçekleştirdikleri için tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir