Alvina İndirimli Tesettür Elbiseler ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Tesettür giyim sektörünün öncü markalarından Alvina indirimli elbiseler ve elbise fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sezon sonu indirimlerinde elbise fiyatlarını yarıya çeken Alvina Giyim markası modelleri ile yine tesettürlü hanımların gözlerini kamaştıracak.

Etnik Desenleri 2016’da Alvina İle Taşıyın…

alvina indirimli elbiseler

Resimdeki gibi etnik desenleri bulunan tesettür elbise modelleri Alvina giyimde sadece 82 TL’ye satın alabilirsiniz. Şuan için bu fiyatlara elbise modellerini tesettür giyimde bulmak çok zor iken bu güzel elbise modellerini kaçırmayın derim.

İndirimdeki Siyah Tesettür Elbiseler

alvina giyim 2016 siyah tesettür elbise

Siyah elbise modellerini her zaman tercih eden kitle daha çoktur. Alvina Giyimde de siyah tesettür elbise modelini sadece 82 TL’ye alabilirsiniz. Siyah deri kemer aksesuarı ile sizin bir o kadar zayıf görünmenize sağlayacak bu model siyah renk haricinde birçok renkte de bulunabilmektedir. Düz Siyah elbise modelleri büyük taşlı kolyeler ile kombin yapabilirsiniz.

Çizgili Tesettür Elbise Modelleri Alvina’da Daha Şık…

2016 alvina tesettur elbiseler

Alvina standart çizgi modellerini daha farklı tasarımlar ile birleştirerek uzun düz tesettür elbiseleri yapmıştır. Bu elbise modelleri sadece 84TL’ye satın alabilirsiniz. %50 indirimle satın alacağınız bu elbise modellerini düz renk eşarp ya da şal modelleri ile kombin yapabilirsiniz.

İnce Kemerli Elbiseler Bu Senenin Vazgeçilmezleri…

indirimli alvina elbise

İnce kemerler bu sene vitrinlerde en çok gördüğümüz aksesuarlardandır. İster elbise ister tunik vb. ince kemer kıyafete daha farklı bir hava katmaktadır. Alvina’da elbise modellerinde ince kemerler kullanmıştır ve indirimli modelleri arasına almıştır. 2 renk kullanılan elbise modelleri düz etek kesimi ile yine zarif ve zayıf bir görüntü sağlamaktadır. Ön kısmındaki renkli bölmeye deri şeklinde sarmaşık bir detay eklenerek daha şık bir kıyafet elde edilmiştir. Bu elbise modelini 99,50TL’ye satın alabilirsiniz. İsterseniz 3 adet farklı rengine de göz atabilirsiniz.

alvina tesettür giyim

Alvina indirimli elbise modellerini birçok tesettür giyim sitesinde, Alvina giyimin kendi sitesinde ve birçok mağazasından kısa zamanda uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Alvina ile şıklığınızı ucuza getirme şansını yakalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir