Anne ve Kızı Kıyafetleri

Categories ModaPosted on

Bu yazımızda evli ve çocuklu bayanları düşünerek son birkaç yılın trendleri olan anne ve kızı kıyafetlerinden bahsetmek istedim. Nedir bu anne kızı kıyafetleri derseniz bilmeyenler için örnek geçelim. Son zamanlar başta genç anneler olmak üzere çocukları ile tek tip kıyafetler seçerek giyinme tercihinde bulunuyorlar.

Genelde erkek çocuklarda az uygulansa da tesettür giyimde anneler kız çocuklarıyla rahatça bu moda akımını takip edebilir. Sizler için bu moda akımını tasarımlarına yansıtan markalardan seçtiğimiz görselleri sunmak istedik. Şimdi hep beraber bakalım anne ve cici kızlarına…

anne kız kıyafetleri

Anne Kızı Giyim Seçimleri

Anne ve kızları için oluşturulmuş bir hayli kıyafet seçimleri vardır. Bunların arasında özel günlerde ve günlük kıyafet seçimlerinizde kullanabileceğiniz tesettürlü anne ve kızı kıyafetleri vardır. İlk başta günlük modellerden başladık. İlk modelde uzun elbise kızınıza da uyarlanarak çok şirin sizin için ise çok şık modeller ortaya çıkmıştır. İkinci modelde ise mor tunik modelleri kız çocuğuna uygulanarak anne kız modası yakalanmıştır. Tasarımlarda anneye uygulanan modeller birazda olsa değişime uğrayıp anneye benzer ama çocuğun rahatlığı da düşünülerek tasarlanılmıştır.

tesettür anne kız kıyafet

Özel Günler İçin Kıyafetler

Anne ve kızı kıyafetlerinde özel günler içinde seçimler yapabilirsiniz. Özel günlerde tercih edeceğiniz modeller birbirinden şık olarak birçok marka tarafından tasarlanmış. Küçük kızınız annesinin benzeri olarak etrafta dolaşması eminim herkesi etkileyecektir.

Sizde kızlarınızla bir örnek giyinmek isterseniz artık anne ve kızı kıyafetlerini internet sitelerinde  ve hatta mağazalarda bile bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir