Modanın Ses Getiren Anniesa Hasibuan Tasarımları

Categories ModaPosted on

Moda severlerin takip ettiği New York moda haftasından koleksiyonu ile en çok ses getiren  Anniesa Hasibuan tasarımları  ve en güzel parçalarla kombinlerini sizlerden mahrum bırakmak istemedik. Aklınızda bazı sorular var tabi ki. Anniesa Hasibuan kimdir? Hakkında bir çok bilgiyi merak ettiğinizi umuyorum. Şimdi sizleri New york fashion week 2017’de podyumlarda gözleri boyayan tasarımcı ile birbirinden şahane tasarımlarıyla büyüleyici bir dünyaya götüreceğiz.

Anniesa Hasibuan kimdir?

Anniesa hasibuan kimdir

Henüz daha 28 yaşında olan Anniesa Hasibuan endenozyalı genç bir tasarımcıdır. 2016 senesinde düzenlenen moda haftasında bir ilke imza atarak tesettür defilesi düzenlemiştir. Muhafazakar havayı oldukça güzel yansıtmış olacak ki adından da bir o kadar çok söz ettirmiştir. Bunun bir defaya mahsus olduğunu düşünenlere de ithafen bu yıl ki New York moda haftasında da yerini korumaya devam etmiştir. Şimdi sözü çok uzatmadan Anniesa’nın tasarımlarına bakmaya ne dersiniz?

Gri ve sarı Anniesa Hasibuan tasarımları

Yaşadığı bölgesindeki detayları da çokça kullanan tasarımcı daha jakarlı ve parlak kumaşlardan tasarımlar yapmıştır. Tabi ki 2017 modasından da ufak detaylar gözümüze çarpmıyor değil. Pantolonlardaki eteklerdeki bükülmüş kemer şekli bu senenin esintilerini ufaktan hissetmemizi sağlıyor. Benim gözüme çarpan başka bir detay ise şal yakanın uzun kısa fak etmezsizin tüm tesettür ceket modellerinde kullanmasıdır.

gümüş gri tasarımlar

Sarı tasarımlarında hardaldan açık sarıya kadar tüm yakın tonları tercih eden tasarımcı işleme detaylarına da tüm koleksiyonunda önem vermiştir. Tesettür giyimde en rahat severek kullandığımız pilise eteklerinde 2017 yılında gözde olacağını haberdar etmiştir.

anniesa hasibuan tasarımları

Koleksiyonlarda gelinliklerde var…

Anniesa Hasibuan belki de bizi en büyüleyen tasarımlarını tesettür gelinlik modeli tasarımlarında yakalamıştır. Yaz yaklaşırken bir çiçek bahçesi gibi şahane bir görüntüde olmanızı sağlayan bu ve bunun gibi bir çok tasarımları ile herkesten beğeni toplamıştır.

çiçekli gelinlik modelleri

Kendinden oldukça çok söz ettiren Anniesa Hasibuan ülkemizde de tanınmaya başlanmıştır. Kendisi de muhafazakar giyim modasını en iyi yakalayan ülke olarak Türkiye’yi görmektedir.  Türk gençlerinin tesettür giyim konusundaki stillerini daha çok beğenmektedir. Bu görüşünden dolayı da kendisine teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir