Armine 2015 – 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Categories ModaPosted on

Sonbahar kış sezonunda şık olmanın yolları Armine tesettür giyim markasından geçiyor. Bu sezonda Armine tasarımları ile tüm tesettürlü bayanların gönüllerde taht kuruyor. Armine’nin 2015 – 2016 sonbahar kış koleksiyonunda tüm kategorilerde ürünler yer almaktadır. Bugün sizler için Armine’nin modanın en şık tasarımlarından olan kategorilerinden birkaç modellerini inceledik .

Armine 2015 & 2016 Etek Modelleri

 

armine etek modelleri

 

Armine bu sezon etek modellerinde daha düz sade desenleri tercih etmektedir. Etek modellerini İnce kemerlerle detaylandırılmıştır. Yukarıdaki kombinde de gördüğünüz gibi bordo eteği sezonun yine en moda rengidir. Tasarımlarda beyaz ve siyah renkleri kullanarak kombinlemiştir. Bir önceki yazımda ki uzun hırka modelleri bu etekte değişik bir tasarım yaratmıştır.

İkinci kombinimiz ise siyah etek modelidir. Yağmurlu günlerde kullanacağınız deri kısa ceket bu etek modeli kombinlenebilir.

Armine Elbise Modelleri 2015

armine elbise 2015 2016

Armine yeni sezon elbise modelleri yine zarifliğinden hiçbir şey kaybetmeden tasarlanarak devam etmiştir. Tesettür elbise modellerinde soft renkler kullanılmış duruluk böylece yakalamaya çalışılmıştır. Daha sade ve düz modeller her zaman tesettürlü bayanların ilk tercihi olarak yer almaktadır.

Armine Eşarp Modelleri 2016

armine eşarp

Armine eşarp modellerinde sonbaharın havasını yakalamış durumdadır. Sonbaharda kullanılan desenler eşarplarda ayrı bir görüntü yaratıp tüm alışveriş sevenleri etrafına toplamıştır. Armine desenleri eşarplarında bu sezon her yaştan genç ve yaşlı için tasarımlar oluşturmuştur.

Armine 2015 – 2016 sonbahar kış koleksiyonun her parçasında kendinize uygun bir yön bulacağınıza eminim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir