Armine Eşarp 2016 Sonbahar Kış Modelleri ve Kombinleri

Categories ModaPosted on

Tesettürlü bayanların olmazsa olmazı parça eşarplarıdır. Şal modellerini seven  bayanlarda vardır. Biraz daha kolaya kaçmak şal takmak gerektirir. Ama eşarp bağlamanın da şıklığını bilmeyen yoktur. Daha önce eşarp bağlama teknikleri ve eşarp bağlamak için ipuçları verdiğimiz makalelerimiz olmuştu. Şimdi bu yöntemler ile armine yeni sezon eşarp modellerini birleştirmenin zamanı geldi diyebiliriz. Sizler için 2016 sonbahar kış modasında karşımıza çıkacak en güzel Armine eşarp modellerini araştırdık.

2016 armine eşarpları

Armine eşarplardan ilk favorim daha fazla desen bulunan eşarp modelleridir. Bu modeller kombin yapılırken her kıyafete uyar. Resimdeki gibi soğuk renklerden oluşan bir eşarbınızı lacivert yâda gri bir kaban ile kombinleyebilirsiniz. Armine saf ipekten yapılmış bu eşarba Armine’nin sitesinden 120 tl’ye satın alabilirsiniz. Uygun kabanınız yok ise daha önce yayınladığımız 2016 yeni sezon armine kabanları konumuza göz atabilirsiniz.

Yeni Sezon Manzara Desenli Eşarbınız İçin Kombin Önerileri

armine eşarp kombinleri

Yeni trend olan manzara desenli armine eşarp modelleri artık tüm bayanların gözdesi diyebiliriz. Armine de 2016 sonbahar kış modasının manzara görsellerini eşarplarıyla birleştirince çok şık modeller ortaya çıkmıştır. Sonbahar kombinlerinizde manzaraları uygun modeller ile birleştirebilirsiniz. Manzara desenli bu saf ipek eşarp modelinin fiyatı 120 tl ye satın alabilirsiniz.

Yeni sezon modellerde yüksek armine eşarp fiyatları gözünüzü korkutmasın hanımlar başka modelleri biraz daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Ebru Desenleri

2016 armine giyim ebru desenli esarp modelleri

Sanatın desenlerini eşarplara yansıtan Armine tesettür giyim markasında ebru desenlerini eşarplarda görebilirsiniz. Yoğun geçişli renkleri olan eşarpları kombinlerinizde rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Çizgiler ile Gelen Şıklık

armine çizgili eşarp modelleri

Daha modern bir tarz olma peşinde iseniz çizgili eşarplar tam size göre denilebilir. Siyah üzerine neon çizgiler ile eşarp modellerinizi kombinlerde ilk dikkat çeken nokta yapabilirsiniz. Kombin için kabanlar dışında arminenin 2016 krep stili tuniklerini de kullanabilirsiniz. Aynı markadan kombin yapmak isterseniz daha önce yayınladığımız 2016 armine tunik modellerini incelemek için tıklayınız.

İstanbul Manzaralı

armine'nin istanbul desenli eşarbıyla kombin

Güzel ve vazgeçilmez şehrimiz İstanbul’un en güzel mekânlarını eşarp modellerinizde taşımayı nasıl düşünürsünüz. Armine sizin için Galata’dan taksime tüm güzel İstanbul manzaralarını eşarp modellerinde kullanmıştır. Sizde sade tek renk bir kombin yaparak bu tür manzaralı eşarpları kullanabilirsiniz.

Resimdeki model gibi sezonun en tatlı rengi olan pudra pembe ile kombin sağlayarak bu kış ayında çevrenizdekileri ısıtan renkler hakkında bilgi verebilirsiniz.

En Güzel Çiçekli Böcekli Modeller

yeni sezonda armine eşarpları kombinleri

Eşarp desenlerinin en başında gelen desenlerden biri eminiz ki çiçek desenleridir. Çok kullanıldığı için paylaşıyorum ama göreceli bir kavram olduğu için tabir-i caizse çiçekli böcekli eşarplar kullanmayı sevmiyorum. Ama eşarp modellerinde genelde çok tercih edilen çiçek desenlerini 2015-16 sonbahar kış kreasyonunda Armine markası da kullanmıştır.  

Çiçekleri azaltarak tek noktada kullanan Armine desen ayarlarını da eşarbınızı başınıza bağlarken yönüne göre üretim yapılır. 2016 sonbahar kış modasında Armine eşarp modellerine sahip olmak için mağazalarına ve online alışveriş sitesine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir