Armine İlkbahar Yaz 2017 Koleksiyonu

Categories ModaPosted on

Her sene olduğu gibi bu senede yaza Armine ilkbahar yaz 2017 koleksiyonu ile başlayalım istedik. Zarif tasarımları ile bu yazın kombinlerinizin en güzel parçalarını Armine tesettür giyim markasından almaya ne dersiniz?

Yazın sıcaklığından uzaklaşmamızı sağlayan açık renk tasarımlar en kaliteli şık kumaşlar ile birleşerek en güzel kombinler oluşturulmaya çalışılmıştır.

Armine ilkbahar yaz 2017 ’de dolaplarınızı canlandıracak…

armine eşarp modelleri

Pastel tonları benimseyen tasarımları bu ilkbahar yaz da Armine eşarp modellerinde sıkça göreceksiniz. Bir tablo görünümündeki eşarp tasarımları tek renk kıyafetlerinizi canlandırmak için en çok sevilen tercihler arasında yer alacak.

Kısaca bu yaz şenlenecek de diyebiliriz.

Armine çiçekli tasarımlar en sevilenler olacak…

armine çiçekli esarp

Yazı ilkbaharı bize en iyi anlatan şey çiçekler değil midir? Armine’de  yaklaşan yazın haberini tasarımlarındaki çiçek detayları ile bize bildirmektedir. Kıyafetlerde daha düz sade kumaş tercihlerinden yararlanan marka eşarplarda daha fazla ayrıntı kullanarak ince çiçekler bazen de büyük desenlerden tasarımlar yapmıştır.

kot gömlek modelleri

Tabi ki senenin en moda kumaşlarından olan jean kumaşları da unutmadı Armine tesettür giyim. Muhafazakar moda anlayışında en uygun tasarımları ile bayanların en çok sevdiği jean gömlekleri de aklından çıkarmadı. Aynı şekilde bu gömlekleri kombinlemeniz için okyanus maviliği taşıyan eşarpları da 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda sevenleri ile buluşturdu.

Armine’de en şık pardösüler…

 

armine yeşil pardösü

Markanın birbirinden güzel koleksiyonları arasında gözümüze çarpan diğer bir parça ise pardösülerdir. Biraz daha parlak kumaşlardan tasarlanan pardesüler Armine’nin eşarpları ile kombine edilince harika bir görüntü oluşturmuştur.

Belden kuşaklı erkek yaka trençkot tarzı pardesü modelleri gençlerin favori kıyafetleri arasına girmeye şimdiden aday bile…

Bu yaz çizgiler yine bizimle…

çizgili elbise modelleri

Herkes çiçekleri sevecek diye bir şey yok eğer sizde çizgilerden hoşlananlardan iseniz Armine bu sene uzun elbise modellerinde sizleri olduğundan daha da uzun gösterecek çizgili elbise tasarımlarını paylaşmıştır. Kombin yaparken bir önceki çizgili elbise kombinlerimizdende yararlanabilirsiniz.Aynı şekilde eşarp da da çiçekleri sevmeyenler için karışık desenlerden oluşan kareli çizgili patchwork şeklinde eşarp tasarımlarını da koleksiyonunu takip edenlerle buluşturmuş.
Armine ilkbahar yaz 2017 tasarımlarında her tesettürlü bayanın kendine rahatlıkla kombin yapabileceği büyük bir beğeni ile kullanıp giyebileceği birçok parça mağazalarda ve internet sitesinde sizleri beklemektedir. En modern çizgileri ile bu yaz Armine tesettür giyim markasını seçmeye ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir