2016 Armine Kaban Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Malum havaların soğukluğunu hissetmişsinizdir. Artık kaban sezonunu açtık demeliyim yani. Bu soğuklarda incecik üst başla çıkmaya kimsenin cesareti kalmamıştır eminim. Şimdi hepimizde o düşünce acaba geçen yıldan kalan kabanım bu sezon olacak mı? Dar mı gelecek bol mu kalacak? Bence bunları dert etmeyin. Çünkü ünlü tesettür giyim markalarından Armine 2016 sonbahar sezonunu açtı! Sizler için derlediğimiz Armine kaban modellerine bir göz atın derim. 2015 2016 sonbahar kış kabanlarını en güzel tasarlayan markalardan biri olan Armine yeni tasarımları ile göz kamaştırıyor.

Kürklü Kabanlar

armine 2016 kaban modası

İlk model bu sezon epeyce karşımıza çıkacak gibi geliyor. Armine markasının sosyal medyada olukça öne çıkan bir kaban modeli çünkü. 2016 sezonuna ait Armine kabandaki kürkün hafif duruşu sizi bu kabanı vitrinlerde bırakmamanızın asıl sebebi olabilir. Aslında beyaz renk için kışın tercih edilmez denir ama bu kış tesettürlü bayanlar için armine kaban koleksiyonu cesareti barındırıyor.

Unutmadan geçmeyelim kabanlarda en sevdiğim ayrıntı soğuk karlı günler için deri eldivenler… Fotoğraftaki kombinde de bu şıklığı farkedebiliyoruz. Siyah kapitoneli deri eldivenler ile şıklığınızla ışıldayacaksınız.

 

2016 armine kaban modelleri

Bu kaban modelinde ise başka markalarda bahsettiğim kemerli tesettür kabanlar göze çarpmaktadır. Herhalde kemer sezonum modası benim diye sinyallerini çoktan vermektedir. Aslında elbise görünümlü kabanlar ile daha şık olunduğu gözler önündedir.

 

armine yeni seozn kabanları

Lacivert Armine kabanı herkes tercih etmeyebilir ama standartlar dışına çıkmak her zaman güzeldir. Kabanda ki asil görüntüyü sizinde yakalamamanız için hiçbir sebep yok. En modern kaban tasarımlardan birtanesi bence. Beldeki bağcık, omuz ve kol detayları ile modern bir tasarım yapılmıştır.

 

2016’da Kaşe Modası

2016 armine kaşe kaban

Armine sizler için 2016 yılında kaşe kabanları da unutmadı. Bazıları kaşe kaban der başka bir şey demez. Kaşenin net ve düzgün yapısına aşık olanlar için…

 

arminenin 2016da çıkardığı kahverengi kaban

Ya da camel yani toprak tonlarını seçerek bu sonbahar ve kışın temasını üzerinizde hissedebilirsiniz. Geçen seneki kabanları bırakın armine kaban modellerini inceleyip sizde yeni bir kabanla bu soğuk günlerde ısının….

2016 yılında Armine Kaban Fiyatları Hakkında Bilgi

ucuz armine kaban fiyatları

Bu görsel Armine resmi sitesinden alınan görseldir ve yeni sezon kaban ürünleridir. Tüm online tesettür giyim tedarikçileri de ve mağazaları da aynı fiyatlar ile satmaktadır. 2016 Armine keçe kaban modellerinin fiyatları ortalama kalitede bir kaban fiyatı ile aynıdır. Armine markasının ismi ve kalitesini bilmeyen yoktur. O yüzden iyi bir kaban almak isteyen bayanlarımızın ilk tercihlerinden olabilir.

Ayrıca markanın 2016 kreasyonuna dahil olan armine tunik ve armine eşarp modellerine de göz atabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Biz sizlere sosyal medyada öne çıkan 2016 armine kaban modellerini göstermeye çalıştık. Eğer kaban almayı düşünüyorsanız armine mağazalarını ziyaret etmenizi öneririm. Eğer memnun kalmadıysanız, sizin için yeterli gelmediyse diğer önerdiğimiz tesettür kaban modellerini inceleyebilirsiniz.  Mutlu alışverişler!

 

2 comments

  1. Kürklü beyaz baban ve salina/örtü,2015 ve 2016 kis modasina nasil ulasabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir