Ayak Parmağı Şekline Göre Irklar ve Karakter Analizi

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Biz kadınlar analizlere bayılırız. Sizler için bugün ayak parmakları şekline göre ırklar ve karakter analizi hakkında merakla okuyacağınız bir yazı ekledik.

Ayaklarımız bizim için önemlidir. Kişilerin ayakları değişkenlik gösterir. Bazılarımız ayaklarımız ile övünürken bazılarımız şeklini beğenmeyebiliriz. Ama ayak şekillerimizin hepsinin farklı özellikleri vardır. Hem kişilik olarak hem de ırk olarak ayak şekline göre yıllardır yapılan araştırmalar vardır. Bunlar için tamamen doğrudur denmese de inanma payımız olabilir.

Şimdi tek tek ayak şekillerini anlatalım.

Ayak Şekline Göre Irk

ayak şekline göre ırklar

Resimdeki gibi birçok bilim adamı bu konu üzerinde kafa patlatmış ve genelleyerek bir kanıya varmıştır.

Latin Ayak Tipi

latin ayak tipi

Bu ayak tipinde başparmak hizasında tüm parmak boyutları küçük parmağa göre kısalır. Bu ayak türü genelde Latin kökenli insanlarda görünür. Tabi ki istisnalarda var. Genel boyları kısadır bu ayak tipine sahip olanların. Bu kişiler için zor hayat sürecekleri de bir söylentidir.

Romalı Ayak Tipi

roma ayak tipi

Genelde eşit uzunluktaki ayak tiplerine sahip olanlar Roma ayağı özelliklerine sahiptirler. Bu ayaklara sahip kişiler düzenli bir karakter yapısına sahiptirler. Hayatları boyunca herkes tarafından sevilip özenilen kişilerdir.

Asyalı Ayak Tipi

asya ayak tipleri

Asya ayak tiplerinde 2. Parmak diğer tüm parmaklardan daha uzundur. Aslında en beğenilmeyen ayak tiplerinden biridir. Ama bu ayak tipleri kendilerinin Liderlik yapısına sahip olduklarının kanıtıdır.

Orta Avrupa Ayak Tipi

orta avrupa ayak tipi

Orta Avrupa ayak tipinde başparmaklar diğer parmaklara göre daha büyüktür. Bu da kişilik olarak daha zeki bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Hem de hemen çözüm üreten pratik zeka kişilerin sahip olduğu söylenmektedir.

Kuzey Avrupa Ayak Tipi

kuzey avrupa ayak tipi

Boyutlarının hepsi farklı olan parmaklara sahip insanlar aynı parmakları gibi karışık bir yapıya sahiptirler. Bu insanlar biraz daha iki yüzlü olarak bilinir ve çok kararsız yapıları ilk ilgi çeken özelliklerindendir.

  • Diğer ayak Tiplerinde olanları da unutmayalım eğer ayaklarınız kemikli içe dönük ise çok zengin bir hayat süreceksiniz servetiniz bol olacak denilir.
  • Ayakları tombul olanlar sadık bir eş olabilir. Evliliğini mutlu sürdürürler.
  • Ayakları büyük olan erkek aldatmaya daha meyillidir.

Ayrıca ayak tipinizi öğrendiğinize göre ayak tipinize göre en uygun ayakkabıyı öğrenmek için buraya tıklayınız.

ayak parmak şekillerine göre karakter ve ırklar

Bunların bazıları gerçek olsa da bazılarını söylenti olarak algılamak en mantıklısı diyebiliriz. Ama ayak parmakları şekline göre ırklar ve karakter analizi bazen gerçekten de doğru çıkabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir