Bayan Kışlık Bot Modelleri ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Artık havalar buz gibi oldu ve dolaptan kışlık botlar çıkmaya başladı. Tabi benim gibi eski botunu sevmediği için spor ayakkabı ile işe gidenler geçtiğimiz birkaç gündür mağdur durumda. Ayağıma su geçti. Akşama kadar ofiste ıslak ayakla durdum :) Dolaptaki eski botları bırakıp atmak isteyenler için yeni sezonda en trend parçalar olan kıyafetinize şıklık katacak kışlık bot modelleri ve fiyatlarını sizler için araştırdım. İşte 2016 yılında en moda bayan kışlık botları…

2016’da Net Renkler

2016 yeni sezonda ayakkabılarda süetler en tercih edilen parçalardan olacak. Bordo deri renkte bu tip ayakkabılarınızı dar paça yada bol paça pantolon ile dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. İnce topuklardan korkmamanızı öneririm çünkü bu modeller platformlu olduğundan ayağınıza yürürken zarar vermeyecektir.

bayan kırmızı bot modeli

Metal Aksesuarlar Yine Gündemde

Metal aksesuarlar geçen kıştan bu yana ayaklarımızdan ayrılmıyor kısa yada uzun botlar olsun her modelde bolca aksesuar tercih edilecektir.

bayan kışlık taşlı botlar

Postal Sevenler Buraya…

Bazılarımız nedense tercihleri postallardan yana olur. Bende dahil :) Hem rahattır. Hem de çok kullanışlıdır.  Ama klasik bir kıyafet altına tabi ki olmaz. Dışarıda postal gördüler mi dayanamazlar. Renk renk modeller ile  gözleriniz büyülenecektir.

bayan kışlık bot modası

Yeni Moda UGG

Son olarak UGG’lar gençlerin en trend botlarıdır. Yine modada yerini almakta. Hemde en şeker halleriyle. Küçük aksesuarlar eklenerek  şirin ayakkabılar ortaya çıkarmışlardır.

kadın ucuz kışlık bot modelleri ve fiyatları

 

Bayan Kışlık Bot Fiyatları Ne Kadar

2016 kışlık bot modellerinin fiyatlarına gelirsek kaliteli modelleri yazdaki ürünlere nazaran daha pahalıdır. Ama sizin pahalı ürünlerin kaliteyle doğru orantılı olduğunu unutmamanızı öneririm. 80 tl’den başlayıp en kaliteli deri olanlarını 500 tl’ye kadar bulabilirsiniz.

Alternatif Kaliteli Bayan Bot Modelleri

İsterseniz alternatif olarak 10 yıldır her kış gençlerin ayağında gördüğümüz bir trend haline gelen greyder bayan bot 2016 modellerine göz atabilirsiniz.  Umarım kışlık bot modelleri ve fiyatları yazımızda tercihlerinizde etkili olmuşuzdur.  Haydi botlanın :)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir