Bayan Yağmurluk Modelleri Ve Fiyatları

Categories ModaPosted on

Havalarda yağmur etkileri çoğalmışken en çok ihtiyacınız olacak parçalardan yağmurluk modellerinden bahsetmek istedik. Bu havalarda insan mont mu giysem ne giysem aman yağmur yağar mı diye düşünce içindedir. Kesinlikle ekimin yağmurlarını atlatabileceğiniz tek parça tesettüre uygun yağmurluk modelleridir.

Yağmurluk modelleri artık öyle eskisi gibi değil günümüzde her şeye el atan tasarımcılar ellerinden gelen iyi modelleri yağmurluklara da uygulayamaya başladılar. Birazdan sizler ile paylaştığımız modellerde neden bahsettiğimizi bir kez daha anlayacaksınız.

2016 Tesettür Yağmurluk Modelleri

Ufak bilgilere de yer vermek istedim yağmurluklar için en uygun mevsim sonbahar başlarındaki günlerdir. Yağmurluklarda kullanılan kumaş cinsi daha çok polyester olduğundan dolayı su geçirmez özelliği gösterir. Kış mevsimine yaklaşırken sadece yağmur ile karşı karşıya kalmayacağımız için yağmurluk soğuk kış günlerinde soğuk almamıza neden olabilir.

bayan yağmurluk modası

İlk resimdeki model biraz daha yağmurluk ve kaban karışımıdır. Yağmurluk tarzından hoşlanmayan tesettürlü bayanlar için uygun bir model olabilir. Yağmur alan bölgeler su geçirmeyecek şekilde planlanmıştır.

trenckot bayan yağmurluk modelleri

Bu modellerde ise trençkot tarzında tasarlanmış yağmurluk modellerini görmekteyiz. En modern tasarımlardan biri denilebilir. Hem de sadeliği ve asil duruşu ile şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

bayan kadın yağmurluk modelleri

Tunik tarzında modelleri de tercih edebilirsiniz. Yağmurluk olduğu bile anlaşılmayan çok fazla şık model bulabilirsiniz.

Yağmurluk Nereden Alınır?

Yağmurlukları internette alışveriş sitelerinden ya da büyük markalardan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Diğer küçük markalar her zaman yağmurluk üretimi yapmayabilirler. Yağmurluk modelleri fiyatları ile 80 tl ile 300 tl arası değişmektedir.

2015-2016 sonbahar kış modasına uygun çok şık yağmurluk modellerine sizde sahip olmak kışın geç kalmayın. Yoksa kışın soğuk havasına direk yakalanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir