Bayanlara Gümüş Renkli Ayakkabılarında Kombin Önerilerileri

Categories ModaPosted on

Ayakkabıyı kıyafeti tamamlayan unsurlar arasında en başında düşünmek gerekir. Bugün sizlerle gümüş rengi ayakkabı kombinleri nasıl yapılır?  Gümüş rengi ayakkabı neyle giyilir? En güzel örneklerle anlatacağız.

Öncelikle söylemek istediğimiz, kıyafet kombinlerinin yanında ayakkabı kombinleri de bir o kadar önemli yer kaplamaktadır. Bu yüzden bu ayakkabı kombini yaparken dikkatli olmalıyız. Haydi  gümüş kadın ayakkabı modelleri nasıl kombinleri öğrenelim.

Gümüş rengi ayakkabı ne ile giyilir?

gümüş topuklu ayakkabı

Kıyafet kombinlerinin yanında ayakkabı kombinleri de bir o kadar önemli yer kaplamaktadır. Gümüş ayakkabı hem abiyede kullanılır hem de günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilir. Ayakkabı modeli özelliğine göre de tercih ettiğiniz mekanlarda üzerine giyilebilecek modeller değişiklik gösterebilir. Eğer gümüş ayakkabı modelini abiyede tercih ediyor iseniz siyah,bordo,lacivert gibi koyu tonlardaki abiyelerinizin altına gümüş diğer adıyla da lame ayakkabı tonlarını kullanabilirsiniz

Eğer spor olarak kullanmak istiyor iseniz bu ayakkabı modellerini jean pantolonlarının ile tarzına göre bazı kumaş chino pantolonlarının ile giyebilirsiniz.

Kundura gümüş ayakkabılar

gümüş kundura ayakkabi kombini

Bu sıralar en çok tercih edilen ayakkabı modellerinin başında kundura ayakkabılar gelmektedir. Kundura ayakkabıları kombinlerken kumaş pantolon altına, ister kot pantolon altına hatta elbise ve eteklerinin altına da rahatlıkla uydurabilirsiniz. Gümüş tamamen parlak rugan yada yılan derisi şeklinde tabii ki orijinal olmamakla birlikte kundura gümüş ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Kundura ayakkabılarınızı giyerken genelde ince çorap kullanıp biraz daha kısa paça pantolon ya da etek elbise ile kombinleyecekseniz bilekte biten modelleri seçmeniz sizi daha şık gösterecektir.

Gümüş babet ayakkabılar

gümüş babet

Son zamanlarda en çok tercih edilen siyah dan sonra gelen renkler arasında gri parlak babetler var. Şekil olarak daha farklı tasarımlarda kullanılan babet modelleri ilk olarak Zara markasının üretimiyle başladı. Şimdi bu tarz modelleri hemen hemen her mağazada rahatlıkla bulabilirsiniz. Salaş elbiselerimizin altına şalınız ile kombin ederek giyebileceğiniz deri gri babetler ufak el çantaları ile çok şık kombinlenebilir.

Gümüş renkli ayakkabıyla spor kombinleri de yapabilirsiniz.

Son olarak unutmadan gümüş renginin 2017’de spor giyimde en çok kullanılacak renklerden biri olduğunu haber vermeden geçemeyeceğim. Spor ayakkabı, deri ceket ve şişme mont gibi birçok giyim alanında parlak gri yani gümüş rengi tercih edilmeye başlayacak.

gümüş detaylı spor ayakkabıları

Gümüş rengi ayakkabı kombinleri ilkbahar gelirken en çok tercih edeceğiniz kombin çeşitlerinden olabilir. Bence geç kalmadan ufak da olsa bir gümüş rengi babet sahip olmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir