Bayanların En Sevdiği Android Uygulamalar

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Bu yazımızda bayanların en sevdiği android uygulamalar listesini sizler için editörlerimiz liste halinde hazırladı. Bayanların sıklıkla ihtiyaç duyduğu birçok araç ve eğlence uygulamasını tavsiye edeceğiz. Son dönemlerde android ve ios tabanlı cihazların popüler olmasıyla bayanlarımızın da işlerini kolaylaştıracak birçok android uygulaması tasarlandı.

BAYANLARIN EN SEVDİĞİ ANDROİD UYGULAMALAR LİSTESİ

  • Noom Walk: Android Adım Sayıcı

adım sayacaı uygulaması nedir

Düzenli olarak spor yapan bayanlarımız için olmazsa olmaz uygulamaların başında gelen adım sayıcı uygulaması siz yürüyüş yaparken başlayıp durana kadar adımlarınızı sayıyor. Böylece ne kadar mesafe yürdüğünüzü ve hedef mesafenize ne kadar kaldığını hesaplamanıza yardımcı oluyor. Bayanların en sevdiği android uygulamalar listesinde adım sayıcı android uygulaması birinci sırada yer alıyor. Bu uygulamayı google play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Android Nefis Yemek Tarifleri

nefis yemek tarifleri uygualaması

Nefis yemek tarifleri android uygulaması en popüler yaşam tarzı uygulamaları listesinde ilk sırada yer alıyor. Bayanların ve erkeklerin ama nihayetinde en çok bayanların tercih ettiği uygulamalardan olan bu uygulama ile 90.000’den fazla yemek tarafine telefondan ulaşabiliyorsunuz. Kendinize özel menüleri seçebiliyorsunuz aynı zamanda videolu anlatımlar da olan uygulamada nefis yemekler pişirmek size kalmış bayanlar :) Google play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

  • Android Adet Takvimi

adet takvimim uygualaması

Adet takvimi uygulaması yine bayanlarımız için özel olan uygulamalardan birisidir. Birçok bayanın android cihazında bu uygulama yer almaktadır. Uygulama adet dönemlerinde olabilecek yan etkilerin hangi dönemlerde olduğunu saptamakta. Adet dönemine girmeden önce uyarı yapmaktadır. Belirli periyotlar halinde adet dönemlerini göstermekte ve en yakın sonuçlar vermekteridir. Uygulamayı Google play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Android Makyaj Uygulaması MakeUp

bayanların en sevdiği android uygulamaları

Bayanlarımız için tasarlanmış ve oldukça sık kullanılan bir uygulamadan daha söz etmek gerekirse hiç kuşkusuz makyaj uygulaması ilk sırada yer alacaktır. Kendi yüz şeklinize ve cildinize özgü makyaj yapmaya olanak tanıyan uygulamada kendi yüzünüzün fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden hangi makyaj tarzını seçeceğinize karar verebiliyorsunuz. Saçlarınızın hangi renkte daha iyi olacağına ve lens kullanıyorsunuz hangi renk lensin cildiniz ile uyumlu olacağına karar vermenize yardımcı oluyor. Bayanların en sevdiği android uygulamalar arasında yer alan bu uygulamayı Google play üzerinden ücretsiz edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir