Bayram İçin Tesettür Kombinleri

Categories ModaPosted on

Bayrama kalmış bir hafta hepimiz bayramda ne giysek diye düşünmüyor değiliz. Herkes aklında bayram için tesettür kombinlerini oluşturmaya başladı bile. Hatta bence alışveriş için tek hafta sonunuz olduğunu unutmayın bence. Bu hafta sonu için alışveriş merkezlerini tercih edebilirsiniz. Sıcak havada en iyi alışveriş yapılacak yer avmlerdir. Konu dışına sapmadan tesettür bayram kıyafetlerinden bahsetmek istiyorum. Bu yazımda bayram için tesettür kombinlerini yaş ve vücut tipine göre ayırarak anlatıcam.

BAYRAM İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

Tesettür Etek modellerini de bayram kombinlerimiz kullanabiliriz. Resimdeki tesettür kombinleri daha genç yaşa hitap etmektedir. Bu sezonun modası rahatlıktan ödün vermeyen penye tesettür etek modelleri ile üstüne yazın cıvıl cıvıl renklerini yansıtan çiçekli ya da geometrik desenli ceketlerle kombin yapabilirsiniz. Desenli ceketinizin içine cekette bulunan en açık renkte bir ton seçip tesettür bluz tercihinizi de bu şekilde yapmalısınız. Aslında tesettür renkli ceketleri kullanarak tüm kombinizi renkleri içinden seçip bu tonlar etrafında tasarlayabilirsiniz. Son olarak da bu kombinle kesinlikle başörtüsü olarak şal modellerini tercih etmelisiniz.

Bayramlık ayakkabı seçiminde ise topuklu modelleri seçmelisiniz. Bayramda herkes şıklıkta yarışa girer bu yarıştan geri kalmayın giydiğiniz topuklu ayakkabı hem de zarif bir duruş sağlar. Topuklu ayakkabılar daha dik duruş sağlar.

Çanta kombinlerinizi yaparken de yine ayakkabı çanta uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Çok parçalı kıyafetler giyicekseniz bundan kastım etek, bluz, ceket şal birçok parçayı bir arada kombinliyorsanız çanta modellerini seçerken ufak boyutlarda çanta seçmeye özen göstermelisiniz. Ama sade tesettür kıyafet modellerinde büyük boy çantalar kullanabilirsiniz.

bayram için tesettür kombinleri

Tesettür Bayramlık Elbiseler

Bayramda sizde benim gibi tesettür elbise modelleri tercih edenlerden iseniz tesettür bayramlık elbiseleri ve kombinlerini sizin için anlatıyorum. Haki tonları tesettür elbise modellerinin en çok sevilen tercih edilen renklerindendir. Genç tesettürlü bayanlar resimdeki tesettürlü bayramlık elbise modelini bayramlık kıyafetleri için seçebilirler. Salış olmasından dolayı hem tesettüre uygun hem de spor ve klasik havada bir tesettür elbise modelidir. Sizde altına kombin yaparken ayakkabı seçiminizi burnu açık ayakkabı modellerinden yapabilirsiniz. İkinci resimdeki gibi lacivertin parlak tonlarında bir elbiseyle klasik bir şıklık yakalayabilirsiniz. Bayram için tesettür kombinleri hakkında karar verdikten sonra kıyafetlerinizi giyip büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz.

Alternatif Özel Günleriniz İçin

Tesettür giyimi benimsemiş hanım kardeşlerimiz kimi zaman ortama ayak uydurabilme amacıyla canlı kombinler kimi zaman ise daha oturaklı veya kurumsal bir kombin yapmak isteyebilir. Bu ve bunlar gibi birçok tesettür kombinleri için tıklayınız. Sitemizde sizler için hazırladığımız diğer tesettür kombinlerine de göz atıp şık bir duruş sergileyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir