Beyaz Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Bugün bayanlar sizler için tesettür giyimde beyaz gömlek nasıl kombinlenir? Beyaz gömleği nasıl kullanmalıyız gibi sorularınızın cevabını arayacağız. 8 farklı stil ile beyaz gömlek kombinimizde nasıl kullanacağız merak ediyorsunuzdur. Her bayanın dolabında olması gereken beyaz gömlek çok farklı kombinlerle karşımıza çıkabilir.

Beyaz gömlek seçiminizi kumaşlara göre değiştirebiliriz. Beyaz gömlekleri düz klasik gömleklerden seçebilir spor bir hava ya da klasik bir hava katabilir diğeri ise şifon gömlek ile de daha farklı bir tarz yakalayabilirsiniz

Beyaz Gömlek Siyah Etek Kombinleri

tesettür beyaz gömlek kombin

Beyaz gömlek giymenin en risksiz yollarından biri siyah etek modellerini tercihlerimizde kullanmaktır.  Siyah eteğin seçimleri beyaz gömlek ile kombin yapıldığında bir anda iş kadını da dönüşebilirsiniz. Ya da daha salaş etek tercih edip daha samimi bir kombin yapabilirsiniz.

Beyaz Gömlek Siyah Pantolon Kombini

beyaz gömlek kombini

Beyaz gömlek siyah pantolon uyumunu bilmeyen yoktur. Sizde daha formal bir görüntü yakalamak isterseniz beyaz gömlek altına siyah pantolon tercih edebilirsiniz. Tercihleriniz arasında 2015-2016 sonbahar kış modasında etkisini gösteren sigarette pantolonları da unutmayınız. Beyaz gömlek seçimlerinize beyazın dengesini bozmayacak küçük desenler ekleyebilirsiniz.

Bayan Beyaz Gömlek Ve Kot Kombin

beyaz gömlekle ne giyilir

Beyaz gömlek ve kot diye bıraktım başlığımı çünkü beyaz gömleği kot pantolon ile sınırlandırmak istemem. Kot jile modelleri ile de beyaz gömlek şık bir kombin yaratabilir. Tabi jeans pantolon çeşitlerini de kullanmayın demem bol jeans pantolon modelleri tercih edip üstüne biraz daha uzun tunik tarzı beyaz gömlekler ile kombinleyebilirsiniz.

Beyaz Gömlek Üstüne Kazak Tesettür Kombinleri

beyaz gömlek üzerine kazak

En sevdiğim son kombin önerim size beyaz gömlek üstüne kazak giyilmesidir. İster uzun beyaz gömlekleri salaş kazak modelleri ile kombinleyebilir. Ya da yüksel bel kloş bir etek ile kısa kazak altına beyaz gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tesettür kombinleri linkine tıklayarak diğer tesettür giyim kombinlerimizi inceleyebilirsiniz. Tercih sizin…

Şimdi sizde beyaz gömlek nasıl kombinlenir hangi modeller ile bir arada kullanılmalı bilginiz olduğuna göre sizin kombininiz hangisi peki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir