Beyaz Renk Nasıl kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Sıcak havalarda bizi kurtaran renklerden biri olan beyazı 2017 yazında en çok tercih ettiğimiz kıyafetlerimiz ile birleştirmeye ne dersiniz? Bugün sizlere beyaz renk nasıl kombinlenir? Hangi renkler ile uyum içinde olur? En güzel kombin paylaşımlarınız ile anlatacağız. Tabii ki bu renkleri tercih ederken kıyafetlerin kumaş özelliklerine de çok dikkat etmemiz gerekir. Beyaz rengin açıklığından dolayı daha kalın yada tok duran kumaşlar tercih ederek hiç göstermesini engellemeliyiz. Şimdi birbirinden güzel kombin önerilerimize geçme sırası geldi…

Beyaz rengin anlamı nedir?

Renklerin anlamlarını merak edenler için bugünkü kombinimizi oluşturan beyaz rengin anlamını açıklayalım. Temizliği ve saflığı simgeleyen genel olarak her ortamda bu şekilde bilinmektedir. Bu yüzden gelinliklerde de beyaz renk kullanılmaktadır. Temizliğin simgelemesi ondan dolayı da doktorlar teknisyenler gibi meslek kurumlarında da beyaz önlük kullanılmaktadır.

Beyazın tek başına asaleti

beyaz renk kombinler

Beyaz renk kombinleri yanına başka renkler ekleyebileceğiniz gibi sadece tek başına da kullanmanız beyazınn asaletini ortaya çıkaracaktır. Resimdeki gibi beyaz ince bir triko altına beyaz kumaş pantolon bol ve salaş modellerinden kombin yapabilirsiniz. Baştan aşağı beyaz olarak tamamladığınız kıyafetinizi sadece koyu renk eşarp ya da şalınız ile daha şık hale getirebilirsiniz. Belki de yazın en ideal kombinlerinden birini yapmış olacaksınız.

Sarı renk ile beyaz uyumunu yakalayın…

sarı beyaz uyumu

Bu seferki kombinimiz de belki de yazın en uyumlu iki rengini bir araya getiriyoruz. İçleri ısıtan sarı ile beyazın serinleten dokusunu bir kombinde kullanmak 2017 yazında sokaklarda göreceğiniz en çok tercih edilen ikili arasına girecek. Beyaz uzun eteğiniz ile beyaz şalınız arasına salaş kalıpta sarı bir bluz ekleyerek yine beyaz sneakers ayakkabılarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Her tondan beyaz uyumu

beyaz elbise modelleri

Etek bluz hırka ya da daha farklı parçalar eklerken beyaz renk nasıl kombinlenir diye düşünmeyin. Beyazın birkaç tonunu bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz. Koyu kremler kırık beyazlar ya da gri bej bu saydığımız tüm renkleri bu yazın beyazlarla kullanmanın tam da vaktidir. Aksesuarlarınızda çanta ayakkabılarınız da ya da sadece şalınız da bu tonlardan birini tercih edebilirsiniz. Kısaca bir yazı beyazlarla geçireceğimiz umuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir