Bol Penye Pantolon Kombinleri

Categories ModaPosted on

Rahatlıkta vazgeçilmezleriniz arasına giren pantolon modellerinden biri de bol penye pantolonlarıdır. Bugünde bu bol penye pantolon kombinleri ile aklınızdaki kombin sorularının hepsini cevaplayacağız. Hemen hemen büyük küçük fark etmez sizin her markanın koleksiyonunda bir senedir yer alan bu parçalar genelde lastikli belleri ile belki de en rahat ettiğimiz pantolon modelerinden. İspanyol paça penye pantolonlar olduğu gibi tesettüre uygun olarak tamamen bol kesim penye pantolon modelleri de bulunmaktadır.

Gri renk bol penye pantolon kombinleri

gri penye pantolon

Penye pantolonlar arasında en çok tercih edilen renkler gri ve siyah olanlardır. Tabii ki kombinlerde de en iyi duran renk gri renktir. Mağazalarda internet sitelerinde penye pantolonlardaki gri renklerinin birkaç tonuna rastlayabilirsiniz. Gri renk bol penye pantolon kombin yaparken siyah rengini kullanabilirsiniz resimdeki gibi gri bol paça pantolonun üstüne uzun yelek kombinleri ya da uzun hırka kombinleri de yapabilirsiniz. Bu modelleri aslında spor ayakkabı ile kombinleyebilir. Ya da üst kısmı daha klasik parçalardan kombinlediğinizde klasik ayakkabı modelleri sandalet ya da babet ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Piliseli penye pantolon kombinler

piliseli pantolon modelleri

Gri ve siyah pantolonlardan bahsederken bir de renkli pantolonları piliseli denemeye ne dersiniz? Bu aralar soft renklerde olan bu rahat piliseli pantolonlar bayanların vazgeçilmezleri arasında… Bu tür pantolonlar aşırı bol kalıplarından dolayı etek görünümü sağladığı için yani kısaca vücut hatlarını belli etmediği için üzerine kısa bluz ya da bel altında bluzlar giyebilir aynı şekilde kısa ceketler ile de kombin yapabilirsiniz. Tabii ki bu soft renkleri yaza uygun olarak yine aynı şekilde açık renkler ile kombinlemenizi öneririz.

Midi penye pantolon kombini

siyah penye pantolon

Bol penye pantolon onları bir de midi boy deneyin. Uzun hırkalar ya da tuniklerin izin altına resimdeki gibi siyah ya da farklı renklerde midi boy bol penye pantolon diyebilirsiniz. Kısa gelen paçalarının altına ise bu senenin modası olan renkli çorapları kullanabilirsiniz. Son zamanların en eğlenceli modası çorapları da kaçırmamış olursunuz.

Bol penye pantolon kombinleri yaparken genelde casual spor havayı yakalamaya çalışırsanız emin olun kombinleriniz harika olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir