Bordo Renk Nasıl Kombinlenir?

Categories ModaPosted on

Bugün sevgili takipçilerimize özel bordo rengi kombinleri hakkında bilgi ve bordonun tesettür kombin modellerine yer vereceğiz.

Renklerle kombine etmek her zaman ihtiyaç duyduğumuz sorunlardan biridir. Hangi rengin altına hangi kıyafeti giysem diye saatlerce düşündüğünüz zamanları hatırladığınıza eminim. Umarım bu yazımız ile size bordo rengi kombinlemeniz de yardımcı olacağızdır.

Kısaca yazı başlıklarımız da; bordo renk nasıl kombinlenir? Bordo renk ile uyumlu renkler nelerdir? Bordo renk kıyafetlerin altına hangi aksesuarlar hangi ayakkabılar seçilir? Bordo renk pantolon kombinleri nasıl yapılır? Bordo renk kazak altına ne giyilir? Bordo elbise nasıl kombinlenir? soruları cevap bulacak.

Bordo rengin anlamı nedir?

bordo renkli şal

Merak edenlere ufaktan bordo rengin anlamına değinmek istedik. Bordo renk genelde bayanların sonbaharda tercih ettiği “asaleti ve zarafeti” belirten renkler arasındadır.

Bordo elbise nasıl kombinlenir nasıl giyilir?

bordo tesettür elbise kombinleri

Kış ayına girdiğimiz de göz önüne alarak triko elbise modellerini tercihlerimizin başında bulundurabiliriz. Resimdeki gibi triko uzun bir elbiseyi bordo renk tercih edebilirsiniz. Siyah başörtü ve siyah postalarınız ile bu tür elbiselerinizi kombinleyebilirsiniz. Bordo rengi siyah ile her türlü kombinde bir araya getirebilirsiniz.

Bordo ile uyumlu renkler nelerdir?

bordo rengi atkı

Bordo rengi kıyafetlerinizde kullandığımız da birçok renklerle kombin yapabilirsiniz bunların başında resimde de gördüğünüz gibi gri renk gelmektedir. Artık bordo kıyafete hangi şal uyar diye düşünmeyin. Bordo tonlarında uzun elbisenizi eşarp olarak eşarbı tercih edebilirsiniz. Ya da son dönemin parlak şallarını takabilirsiniz.

Bordo renk pantolon kombinleri nasıl yapılır?

bordo tesettür pantolon kombini

Tesettürlü bayanların en çok sorduğu sorulardan biri ise bordo renk pantolon kombinleri nasıl yapılır? Bordo renk pantolon üzerine nasıl bluzlar tercih edilir? Öncelikle bordo renk pantolonunuz eğer bol ise üzerine seçtiğiniz tunik şeklinde bluzlar daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Resimdeki gibi pantolonların üstüne beyaz bluzlar tercih edebilirsiniz. Yada  pembemsi tonları tercih edip içerisinde bordo desenler bulunduran bluzlar da tercih edebilirsiniz.

Bordo kazak altına ne giyilir?

bordo kombin

Son olarak aramalarınızda en çok bulunan bordo kazak altına ne giyilir sorusuna da cevap vermek istedik. Resimlerde gördüğünüz gibi genelde bordo rengi tam olarak açan renk olan beyaz rengidir. Bordo triko yada penye sweat modellerinizin altına rahatlıkla beyaz rengini kombin edebilirsiniz.

Bordo renk nasıl kombinlenir yazımızda size bordo rengin tüm ayrıntılarından bahsettik. Ayrıca kışın ne renk giyilir diye sorup merak eden kardeşlerimize de unutmadan söyleyelim. Kışın en sevilen rengi bordo ile kış trendlerine uyum sağlamanız dileğiyle… Şık kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir