Burçlara Göre Gelinlik Seçimleri

Categories ModaPosted on

Bugün takipçilerimize burçlara göre gelinlik seçimi ile bayanların en önemli günlerinde karar vermesinde etkili olan burçların yönlerini ele aldık.

Sizde burcunuzun yansıttığı modelleri merak edenlerden iseniz yazımızı merakla okuyabilirsiniz…

Koç Burcunun Gelinliği

balık burcu gelinliği

Kesin ve kararlı bir yapıya sahip olan koç burçları bir o kadarda gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Bu net duruşları karşısında seçenekleri gelinlik modelleri ise net, sade ama bir o kadarda alımlıdır.

Boğa Burcunun Gelinlik Modelleri

boğa burçları gelinliği

Tüm kararları ile karşınızda dimdik duran bir burç var hanımlar. Bu yüzden seçeceği gelinlikte göz alıcı ve etkileyicidir. Düğününde tüm gözleri üstünde görmek isteyen boğalar acele ile karar verdikleri en şaşalı gelinlerde karar kılarlar.

İkizler Burcunun Gelinlik Seçimi

ikizler burcu gelinlik modelleri

İkizler en kararsız burçlardır. Seçimlerinde de bir o kadar zorlanacaklardır. Ama içlerindeki neşeyi gelinlik modellerine yansıtmayı da ihmal etmeyeceklerdir. Yine gözler ikizlerde.

Yengeç Burcunun Gelinlik Modelleri

yengeç burcu kadını gelinlikleri

Yengeç kadınları her zaman çok güzeldir ve romantiklerdir. İçlerindeki bu naif kırılgan yapıyı yansıtırken gelinlik modellerinde sadelikten yana olurlar. Süsten tamamen uzak kalarak zarifliklerini sadelikleri ile süslerler.

Başak Burcunun Gelinlik Modelleri

başak burcu gelinlik seçimi nasıl olur

Gösterişten tamamiyle uzak olan başak kadınları zarifliğini yansıtacak sade modelleri seçerler.

Aslan Burcunun Gelinlik Tarzı

aslan burçları gelinlik tarzı

Aslan burcu kadını her zaman en ilgi çekici yönü ile bilinir. Pohpohlanmayı sever taçsız prenses olmak isterler. Modayı da yakından takip ederler o yüzden en favori gelinlik yeni sezon modelleri araştırıp bulurlar.

Akrep Burcunun Gelinlik Modelleri

akrep burcunun gelinlik modelleri

Kadınlığını her zaman ön planda tutan akrep kadınları gelinlik modellerinde hem şık hem de tesettüre uyabilecek en güzel kadınsı modelleri seçmede özen gösterir.

Yay Burcunun Gelinlik Modelleri

yay burçları gelinlik tarzları

Cesaret sizlerdedir yay kadınları dediğim dedik tavrınız ile rüküş olma olasılığınız bile olsa ben böyle iyiyim diyerek gelinlik modellerinizi hiç düşünmeden karar verip bir anda seçebilirsiniz.

Oğlak Burcunun Gelinlik Modelleri

oğlak burcu gelinlik model ve çeşitleri

İnatçı özellikleri ile bilinen oğlaklar tam bir iş koliktirler. Ciddiyetlerini gelinlik seçimlerine de yansıtacağını düşünmemek elde değildir.

Kova Burcunun Gelinlik Modelleri

kova burcu gelinlikleri

Bağımsızlığına düşkün bu kadınlar gelinlerinde içlerindeki renkli dünyayı ortaya çıkarmak isterler.

Balık Burcunun Gelinlik Modelleri

balık burçları gelinliği

Duygusal bir yapıya sahip olan balıklar gelinlik modellerinde de duyguları ile hareket ederler. Daha inci kaplı sade modeller favorileridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir