Büyük beden tesettür elbiseler ve kombinleri

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde artık büyük bedenlerde rahatlık ile bulunmaya başladı. Hemen hemen her tesettür giyim markası büyük beden tesettür kıyafetler üretmeye ve online satışlarına başladı. Başta büyük bedeni sadece tasarım olarak daha olgun yaşlardaki tesettürlü hanımlar için uygulandığını hepimiz biliyoruz. Gençsin ama senin tarzını yansıtan seni olgun göstermek yerine tam olarak da yaşını gösteren kalıplar hep küçük bedenlerdeydi değil mi? Zamanla büyük beden tesettür kıyafetlerde bir gelişme oldu. Artık moda akımına daha da uygun tesettür kıyafet modelleri tasarlanmaya başladı.

Biraz büyük beden tesettür kıyafetleri inceleyip kombin yorumları yapalım.

büyük beden tesettür kombinleri

Önümüzde sonbahar varken yukarıdaki tonlara uygun kıyafet seçimleri yapabilirsiniz. Resimdeki  modelde tesettür giyimin en modern halinden seçilen tesettür tulum modelinin kombinlenmesini görüyoruz. Bol ve likralı kumaşlar tercih edilerek hem hatlar belli olmaz hem de şık bir görüntü yakalarsınız. Resimde kiremit renkli büyük beden tesettür tulum modelleri ile siyah şal ve deri çanta kombinlenmiştir. Ayaklardaki siyah sandalet ise rahatlığın ikinci göstergesidir.

büyük beden tesettür kıyafetler

Büyük beden tesettür elbise modelleri;

Büyük beden tesettür elbise modellerinde size önerim ise düz kalıpları likralı kumaşları tercih etmeniz. Bunlar daha düz vücut formu oluşturarak daha kilolu görünmemenizi sağlar. Büyük beden tesettür elbiseler de daha dikey parçalı modeller tercih ederseniz sizin için avantaj olmuş olur.

Sadece elbise modelleri değil, büyük bedende tesettür tunik, etek, gömlek ve bluz gibi her türlü modelleri bulabilirsiniz. Yalnız küçük bedenlere göre büyük beden elbise fiyatları daha pahalıdır. Son olarak demeliyim ki kendimizle barışık olup çok güzel tesettür kombinler yapabiliriz büyük bedende ama yine de küçük bedenin rahatlığını tatmak için çabalayalım.

Bu yazımızda büyük beden tesettür elbiseler ve büyük beden tesettür kombinleri anlattık. Bir sonrali yazımızda görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir