Celine Resort 2016 ve Sofistike Modası

Categories ModaPosted on

Nurfeza okurlarını sadece giyim tarzlarını yönlendirmek ile kalmayıp sizler için modanın kalbinin attığı son haberleri en yeni tasarımları buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün sizler için belki yeni duyacağınız Celine Resort markasını ve 2016 sonbahar kış sezonuna damgasını vuran siyah beyaz furyasından bahsetmek istedim.

celine resort

En ünlü markalar artık 2016 yaz sezonunun defilelerini bitirmek üzeredir. Biz de yakında sizlerle en güzel yaz modellerini paylaşacağız. Ama öncesinde kışı doya doya yaşamalıyız. Celine Resort markasının 2016 sonbahar kış defilesinden tesettürlü bayanlara uyacak modelleri sizler için seçtik.

Yuvarlak Omuzlar…

Celine tasarımlarında dış giyim trençkot tasarımlarında daha rahat ve minimal bir duruş sergileyip yuvarlak omuz kalıplarını kullanmıştır. Modeldeki beldeki bağcık yuvarlak omuzlar ile birleşince birde bol kesim kalıp eklenince 80’ler modasında unutulan modayı celine resort tekrar gündeme getirdi diyebiliriz.

celine resort 2016

Taşlı Ayakkabı Modelleri…

Bazı markalarım neden ünlü olduğunu anlamak aslında çok kolaydır. Cevap tasarımdan geçer. Zümrüt yeşili kundura ayakkabı modelinin üstüne eklenen sarı taşlar ayakkabılarda kombinin çok ayrı bir hava yaratmasına neden olmuştur. Bol gömlek ve bol paça pantolon etek modelleri de tesettür giyim için hiç tereddüt etmeden tercih edilebilir.

celine resort markasından taşlı ayakkabı modelleri

Ayakkabı tasarımlarında klasik ile sofistike modasını bir arada kullanan celine bu tasarımları ile şimdiden göz doldurmaya başladı bile diyebiliriz.

2016 celine resort ayakkabı

Sadece klasik sofistike içinde kalmayıp sportif tasarımlarda yapmıştır bu sezon. Tasarımlarında tabi ki yine kendinden bir şeyler katmıştır. Spor düz ayakkabıları tüylendirerek değişik tarzda bir hava yakalamıştır.

2016 celine resort spor ayakkabılar modası

Deri Çanta Modelleri

Çanta modellerinde neon renk seçimiyle farklı bir  yol izleyen celine resort sadece bununla kalmayıp ayakkabılarsa kullandığı tüyleri çantalara da uygulamıştır.

celine resort 2016 çanta

Celine resort 2016‘da sofistike tarzı ile herkesi etkileme yolunda emin bir şekilde ilerlemektedir diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir