2016 Cengiz Aktürk Tesettür Giyim Modelleri

Categories ModaPosted on

Bugün tesettür giyim sektöründe yerini alıp beğenilen bir marka haline gelen Cengiz aktürk tesettür giyim markasını tüm nurfeza okurları için paylaşmak istedik. Tesettür giyimde kendi stili ile bir tren oluşturan Cengiz Aktürk’ün 2016 yeni sezon ürünlerini birçok giyim mağazalarında ve online satış web sitelerinde rahatlık ile bulabilirsiniz.

“Cengiz Aktürk” kimdir?

2002 yılında İstanbul Fatih’e açtığı ilk mağazası ile tasarımlarını müşterileri ile buluşturan Cengiz Aktürk markası daha sonra büyüyerek Pendik’de ikinci mağazasını da açmıştır. Geniş konseptli şık mağazaları ile  tüm müşterilerin beğenisini ve ilgisini toplamıştır.

Şimdi sizler ile Cengiz Aktürk tasarımlarını inceleyelim.

Yeni Sezon Tunikler

 

cengiz aktürk tunik modelleri

Tesettür giyimde bayanlara özel şık tasarımlar yapan marka, klasik tarz ile spor tarz anlayışını cengiz aktürk tunik modellerine de yansıtmıştır. Mağazalarında  bulacağınız az stoklu çok çeşit ürünleri tam bizlerin istediği gibi birer özel tasarımcasına dikilmiş kombin edilmiştir.

2016’da Döpiyes Takımları

 

cengiz aktürk etek ve ceket takımları

Etek ceket takımları birbirinden şık kombinler Cengiz Aktürk’de tesettürlü bayanları beklemektedir. En güzel modern kumaşlardan hazırlanan tasarımlar en iyi kalıplarla tesettürlü giyime uygun bir biçimde şekillendirilmiştir.

Bluz Modeli Tasarımları

cengiz aktürk bluz

Diğer markalara nazaran daha farklı tasarımları ile tek olmanızı sağlayacak şifon kumaşların rahatlığını size farklı kalıpları ile birleştirerek anlatma yolunda emin adımlarda ilerlemektedir.  Cengiz Aktürk bluz modellerinde asimetrik kesimler kullanarak daha şık görüntüler sağlamıştır.

Tesettürlü Abiyeler

cengiz aktürk tesettür abiye elbise

Son olarak Cengiz Aktürk tesettür abiye modelleri en güzel modelleri ile müşterilerini tasarımlarında buluşturmaktadır. Tesettüre uygun abiye bulmakta zorlanan müşteriler için en rahat bulabileceği tasarımlar Cengiz Aktürk mağazalarında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir