Çiçek Desenli Tesettür Elbise Modelleri

Categories ModaPosted on

Çiçek desenleri moda dünyasında yazın habercileridir. Çiçek desenli tesettür elbise yazısında da bu deseni rahatça kombinleyebilmeniz için siz değerli takipçilerimize ufak notlar vermeye çalışacağım. Öncelikle çiçek desenlerini biraz açıklayayım.

Çiçek desenleri de diğer desenler kadar ünlüdür. Çok tercih edilen revaçta olan bir desendir. Hele de minik çiçeklerden oluşan kıyafetler… Hatta benim onlara karşı zaafım vardır. Nerde görsem başından ayrılmam almak için sabırsızlanırım.

Tesettürde çiçek desenleri genelde eşarplarımızda daha çok görürüz. Hatta ipek eşarplarda çiçek desenleri kendini daha çok gösteriyor. Aslında çiçek desenli renkleri en rahat kullanabileceğimiz desenlerdendir. Çünkü çiçek desenleriyle çok daha fazla kombin yapabiliriz. Aşağıda bir çok çiçek deseni örnekleri göstermek istedim. Seçimlerinizi yaparken bu detayları dikkat edin. Küçük çiçek desenlerini tavsiye ederim aklınızda olsun.
cicek deseni modası kumas ornekleri

Çiçek Desenli Tesettür Elbise

Çiçek desenli tesettür elbiseleri yazın sokaklarda tesettürlü bayanlarda çok görmeye başladık. Gerçekten giyildiğinde çok zarif bir görüntü yaratıyor genelde çiçek desenli tesettür elbise tercih ederseniz şal takmalısınız ve şalınız kesinlikle düz renk olmalıdır. Tek parça çiçek desenli tesettür elbise kullandığınız için hiçbir aksesuarınız da desen olmamasında fayda var bence sonra çok alaca bulaca olmayın hanımlar.
 cicek-desenli-tesettur-elbiseler
cicek-desenli-mavi-tesettur-elbise

Yukarıdaki soft tonlardaki desenler ilk tercihiniz olmalı bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir