Çizgili Gömlek Kombinleri Tesettürde…

Categories ModaPosted on

Çizgili Gömlek Kombinleri Tesettürde…Çizgili gömlek kombinleri tesettürde yapmaya ne dersiniz? Her zaman kullanırken hem çok yakışan hemde bazen endişe yaratan çizgileri bu sefer gömlek modellerinde kullanıp en güzel kombinleri yapmaya çalışacağız. Gömlek kombinlerinin yanı sıra diğer konularımızdan olan tesettür çizgili tunik kombinlerimizide ziyaret edebilirsiniz.

Yine çizgilerde siyah beyaz…

çizgili gömlek modelleri

Çizgiler siyah beyazla her zaman daha çok anılırken en sevilende siyah beyazdır. Hem spor hemde klasik tüm kombinlerde rahatlık ile uydurabiliriz. Çizgili gömlek tercih ederken gömlekler biraz daha kısa kesim olduğu için daha çok pantolon etek modelleri yada etekler ile kombinleyebiliriz. Siyah beyaz çizgili bir gömleği klasikten devam ederek siyah yada beyaz etekle kombin yapabilir yada tam tersi pantolonla da kombin yapabilirsiniz. Size ufak bir tüyo ise siyah beyaz çizgili gömleklerinizi kırmızı ürünlerle kombinleyip daha cool bir tarz yaratabilirsiniz. Ya da aksesuar seçimlerinizi kırmızıdan yana kullanabilirsiniz.

Tesettür çizgili gömlek de otantik tarz

renkli çizgili gömlek

Koyu otantik renklerin üzerine beyaz çizgiler kullanılmış tesettür gömlekler ile kombin yapmayı düşündünüz mü hiç. Bence bu yaz bu kombinler ile gezmeyi deneyebilirsiniz. Bol kesim belden büzgülü hardal sarısı eteğinizin üstüne çizgili gömlek tercih ederek gömleğinizi eteğinizin içine koyup bu şekilde kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi daha çok sandalet modellerinden yapabilirsiniz. Tabi ki etek de kemer kullanmayı da unutmayalım. Böyle bir kombininizin üzerine kesinlikle klasikleşmiş çantalar takmak yerine bez sırt çantaları kullanmalısınız. Yada daha yumuşak deri postacı çantaları seçmelisiniz. Bence yaz için en uygun kombinlerden birini yapmış olacaksınız.

Çizgileri enine çizelim

salaş çizgili gömlek çeşitleri

Eğer vücut tipinize güveniyorsanız enine çizgili gömlekleri de seçebilirsiniz. Konunun başında da bahsettiğimiz gibi çizgileri severken bir o kadarda endişeli olabiliriz. Resimde ki gibi enine çizgili bir gömlek bizi kilolu göstermez ama sadece 2 renk kullanılmış çizgiler eğer kilolu iseniz uzak duracağınız modellerden biridir.

Bu yaz bol ve salaş kalıplarda en rahat giyebileceğiniz tesettür çizgili gömlekleri kombin yaparken en ince detayları aksesuarlarınız ile tamamlayabilirsiniz. Havalar soğumadan rengarenk çizgileri üzerinizde taşımak için zaman kaybetmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir