Defacto Tesettür Giyim Sezonu Açıldı

Categories ModaPosted on

Tesettür giyimde fiyat skalası diğer giyim kategorilerine göre biraz daha pahalıdır. Hatta bazı markalarda 100 ve 200 lira altında ürünler bulmak zordur. Defacto giyim markası bu skalayı daha aşağı çekmeye çalışan her tarzdan kitleye hitap ederek gelişmiş bir markadır. Defacto tesettür giyim ürünlerinde de tesettürlü bayanların ihtiyaçlarına her anlamda karşılık vermeye başlamıştır. Buda tesettür ürünlerinde fiyat şikayeti olan birçok hanım kardeşimizi mutlu etmiştir. Belki henüz Defacto tesettür çekimleri yapmadı ama birçok tesettürlü hanım kardeşimizin gönlünde taht kurmayı başardı.

defacto mağazası

Şimdi hanımlar doğru söylemek gerekirse her zaman uygun ürün daha fazla ilgimizi çeker. Şimdi sizler için tesettüre uygun Defacto ürünlerini anlatmak istedik.

Tunik Modelleri

defacto tesettür tunik

Resimdeki Defacto tesettür tunik modellerine 50 lira ile 80 lira arası sahip olabilirsiniz. İlk model haki tonlarında sezonun çizgisine uyum sağlayan detaylara sahip bir modeldir. Fazla şatafattan uzak minimal tasarımlara Defacto bu sezon çok yer vermiştir. Tesettüre tamamen uygun bol kesimleri tercih etmesi siz tesettürlü bayanları da sevindirecektir.

2016 defacto tesettür tunik modelleri

Koyu renk modeller haricinde sezon kataloğunda Defacto tesettür giyim için renkli modelleri de unutmamış. İlk modelde geçen senenin de modası olan deriyi yine aktif hale getirmiştir. İkinci modelde ise çiçek desenli krep tunik ile renkli kombinler yapmanızı sağlayacaktır. Hem de sadece 59,90 lira ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Elbise Modası

defacto tesettür elbise

Defacto tesettür elbise modellerinde Defacto tunik modellerine göre daha az seçenek olmasına rağmen yine bazı modelleri sadece 50 liraya satın alabilirsiniz. Şifon kumaş ve diğer kalın kumaşlardan tasarlanmış modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun Etek Çeşitleri

defacto tesettür etek

Defacto tesettür etek modelleri ile tesettürlü bayanların her zaman günlük hayatta rahatça kullanabileceği modeller tasarlamıştır. İster bol ister dar kesim etek modellerini mağazalarda ve internet alışveriş sitelerinde rahatça bulabilirsiniz. Etek modellerinde ayak bileklerine kadar uzanan modellerde tesettürlü tüm bayanların ihtiyacı karşılanmıştır.

Hamile Giyim Ürünleri

Yine tesettürlü hanım kardeşlerimizi sevindirecek bir ürün çeşidi de Defacto tesettür hamile giyim modelleri. Tesettüre uygun şekilde kullanabileceğiniz uzun bluz, gömlek, pantolon çeşitleri oldukça fazla.

defacto hamile giyim bluz ve kazak

Defacto’da Tesettür Mayo ve Tesettür Abiye Modelleri Arayanlara Kötü Haber

Defacto’da tesettür abiye veya tesettür mayo modelleri aranyanlar maalesef aradıklarını şuan için bulamayacaklar. Çünkü tesettüre uygun abiye ve mayo modelleri Defacto mağazalarında bulunmuyor. Önümüzdeki aylarda diğer kıyafet seçeneklerinde olduğu gibi abiye veya mayo modellerinde de Defacto müşterilerine bir sürpriz yapabilir.

Defacto tesettür giyimde her konuda tesettürlü bayanların alışverişlerini gerçekleştirebileceği ortamları mağazalarında ve internette oluşturmuştur. Sizde uygun fiyatlara kaliteyi ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Şık kalmanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir