Desenli uzun etek modelleri ve fiyatları

Categories ModaPosted on

Yazın içimiz kıpır kıpır değil mi hanımlar? Bu içimizde ki heyecanı dışa tesettür giyimin en nadide parçaları desenler ile yansıtabiliriz. Bu yazımda  tesettür etek kategorimize gidiyoruz. Desenli uzun etek modelleri, uzun etek kombinleri ve fiyatları hakkında bilgi verip sizi yazın en gözler üstünde bayanı yapmaya çalışacağım.

uzun etek modelleri

Çiçek desenli etek modelleri

Çiçekler baharda açar yazın süsler. Bizim de yazın tesettür uzun etek modellerimizi süslemeye başladı bile. Çiçek desenli etek kombinlerini yaparken renk seçimimize çok dikkat edelim yoksa rüküş demesinler bize. Seçtiğimiz çiçek desenli etek modellerinin içindeki o tek rengi seçip üstüne o renkten düz bir bluz giyerek yazın en şık ve sade tesettürlü bayanlarından olmaya aday olabilirsiniz.

tesettür leopar etekler

Leopar Desenli Uzun Etek Modelleri

Leopar desenleri işte kadınlığı yansıtan desenlerden birisi tabi kadınlığı biz tesettür kıyafetlerimizde sadece eşimize yansımamız gerek. Ama tesettür giyimde leopar detaylar çok usturuplu bir şekilde kullanılmış ve uzun etek kombinlerimiz de kendi tesettür stilimizi oluşturmamıza neden oluyor.Leopar da desenli uzun etek kombinlerini yaparken diğer desenli etek modelleri gibi tek renkler kullanmaktan vazgeçmeyin.

etnik desenli etekler

Etnik Desenli Etekler

Tesettür uzun etek modellerinin bir başka deseni de en sevdiğim desenlerden etnik desenlerdir. Kendinizi bu desenin verdiği havayla çok farklı hissedeceksiniz.

İstanbul Desenli Uzun Etekler

İşte son moda etek modellerinden İstanbul desenli uzun etek modelleri. Herkes bu modayı şuan için uygulamıyor  ama genç tesettürlü bayanlar şimdiden İstanbul desenli uzun etek sahibi olmuşlar bile. Genelde istanbulun tarihi yerlerinin grafik olarak tasarımlarının kumaş üzerine baskısı ile oluşturulan bu tesettür  etek modelini 2015 tesettür modasında yerini baya aldı.
istanbul desenli uzun etekler
Desenli uzun etek modellerini çok ucuz fiyatları hem internetten hem de mağazalardan 40 TL  den 200 TL ye kadar sahip olma şansınız var. 200 TL olan fiyatlar gözünü korkutmasın tesettür giyimde ki markaların kendine biçmiş olduğu fiyatlar bunlar. Daha ucuza aynı kaliteyi elde edebilirsiniz.

Şimdi yaz bitmeden sizinde desenli uzun etek sahip olma zamanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir