Dizilerde Şarkı Söyleyen Oyuncular

Categories Güncel Kadın BloglarıPosted on

Merhaba değerli nurfeza takipçileri, bu yazımızda bayanlar tarafından en çok ilgi gören ve son dönemde dizilerde trend olan bir akımın sosyal medyaya yansımasından bahsedeceğiz. Dizilerde şarkı söyleyen oyuncular sesleri ile dikkat çekmeye başladı. Editörlerimiz sizler için araştırdı ve en iyi dizi şarkıları listesini hazırladı. Siz de yazımızın altında yorumlarda sevdiğiniz dizi ve film şarkılarını belirtebilirsiniz.

İŞTE DİZİLERDE ŞARKI SÖYLEYEN ÜNLÜLER VE OYUNCULAR

  • Kuzey Güney Saçlarını Yol Getir

Kuzey güney dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ söylediği şarkılar, çaldığı saz ile mest etmişti. Dizisinin eğlence sahnesinde Kuzey herkesin önünde sazını eline alıp Saçlarını Yol Getir isimli şarkıyı söyledi ve hem sesiyle hem de saz çalışı ile sosyal medyada büyük beğeni toplamıştı. Dizilerde şarkı söyleyen sanatçılar akımını başlatan Kuzey Güney dizisiyle Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

  • Ulan İstanbul Dizisi Karlos-Yaren Yanarım

Ulan istanbul dizisinde hiç kuşkusuz sosyal medyada patlama yaratan bir diğer şarkı ise Karlos ile Yaren karakterlerinden çıkan düet oldu. Yanarım isimli şarkıya düet yapan ikili oldukça başarılı bir sahne performansı ile izleyenleri mest etmişti. Ulan İstanbul dizisinde Yanarım düetinin patlamasından sonra ise daha birçok şarkıya düet yapıldı.

  • Medcezir Dizisi Mira, İsyan

Medcezir dizisi 15. bölümünde adeta sosyal medyayı kasıp kavuran ve izleyenleri hayran bırakan bir sahneye tanıdık olduk. Bu sahnede Mira yani Serenay Sarıkayı, Halil Sezai’nin İsyan isimli parçasını seslendirmişti. Sesi ile oldukça konuşulan magazin dünyasında hem oyunculuğu hem de sesi ile zirveye çıkan Serenay Sarıkaya’ya başarılar diliyoruz.

  • Filinta Dizisi Çalın Davulları

2015 yılının sosyal medyada en beğenilen dizilerde söylenen şarkısı olarak seçtiğimiz bir diğer şarkı ise Filinta dizisinde Mustafa karakterinin seslendirdiği Rumeli türküsü olmuştur. Sahne ihtişamı ve sesi ile Filinta karakteri yani Onur Tan dizide şarkıyı söyledikten sonra oldukça beğenilmiş ve sosyal medyada fazlasıyla paylaşılmıştı.

  • Aşk Sana Benzer Filmi – Benim Gözüm Sende

Aşk sana benzer filminde Fahriye Evcen’in seslendirdiği Benim Gözüm Sende isimli parça oldukça ses getirmişti. Aynı zamanda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in bu filmde seslendirdiği Hasretinle Yandı Gönlüm şarkısı ve Evim Sensin filminde Özcan Deniz ile söylediği Sen Yarim İdin şarkısı oldukça beğeni toplamıştı. Fahriye Evcen dizilerde şarkı söyleyen ünlüler listemizde 1. sıraya yerleşmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir